سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ست   شیخ عبدالمهدی كربلایی، امام جمعه حرم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در كربلای معلی، در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تأكید كرد: تا زمانی كه كشور از آشفتگی و ناامنی‌های فزاینده، رنج می‌برد، هیچگاه شاهدآغاز سازندگ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ناامنی و آشفتگی، اصلی‌ترین مانع سازندگی در كشور است

  شیخ عبدالمهدی كربلایی، امام جمعه حرم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در كربلای معلی، در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تأكید كرد: تا زمانی كه كشور از آشفتگی و ناامنی‌های فزاینده، رنج می‌برد، هیچگاه شاهدآغاز سازندگی در کشور نخواهیم بود.

  شیخ عبدالمهدی كربلایی، در خطبه های نماز جمعه تأكید كرد: متأسفانه كشور، همچنان در وضعیت بحرانی و آشفته‌ای قرار دارد، بطوری كه از شدت و كمیت انفجارها، خونریزی‌‌ها، ترورها و حملات تروریستی، كاسته نشده است و شهرهای عراق همچنان اوضاع نابسمانی دارد.
نماینده حضرت آیت‌الله سیستانی در كربلا افزود: هنوز هیچ پیشرفتی در زمینه‌های سازندگی، خدماتی و بازسازی عراق، مشاهده نمی‌شود و مشكلات معیشتی، بهداشتی و اقتصادی مردم، همچنان پا برجاست.
كربلایی تصریح كرد: در حال حاضر اشغالگران مهمترین مسؤولیت را در كشور بر عهده دارند، چرا كه آنها؛ با حضور خود مدعی برقراری امنیت و بازسازی عراق هستند كه تا به حال هیچ یك از موارد مذكور تحقق نیافته است.
خطیب جمعه كربلا در ادامه، حادثه مسجد جامع براثا را دردآور و تأسف بار توصیف كرد و گفت: دشمنان اهلبیت مطمئن باشند، اینگونه ترورها و اعمال تروریستی علیه علمای شیعه، هیچگاه ما را از گام برداشتن در راستای اهدافمان باز نمی‌دارد بلكه ما را مصمم‌تر خواهد كرد.
وی گفت: مهم‌ترین هدف ما كه علی رغم خواست تروریست‌ها، به آن خواهیم رسید، حفاظت از راه و روش اهل‌بیت ونهادینه كردن آن در كشور است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین