تبیان، دستیار زندگی
بخش مسابقات تبیان، به عنوان مرجع اصلی برگزاری مسابقات متنوع و مختلف در سایت تبیان به شمار می رود؛ از این رو از طریق اطلاعیه ذیل، قوانین و مقررات بخش مسابقات منتشر خواهد شد تا با توجه به این قوانین، کاربران تبیان از حقوق و وظایف خود در این زمینه مطلع شوند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مرامنامه بخش مسابقات تبیان

بخش مسابقات تبیان، به عنوان مرجع اصلی برگزاری مسابقات متنوع و مختلف در سایت تبیان به شمار می رود؛ از این رو از طریق اطلاعیه ذیل، قوانین و مقررات بخش مسابقات منتشر خواهد شد تا با توجه به این قوانین، کاربران تبیان از حقوق و وظایف خود در این زمینه مطلع شوند.

متن این مرام ‌نامه متعلق به بخش مسابقات معاونت شبکه های اجتماعی سایت تبیان و کلیه حقوق انتشار آن محفوظ است.

قوانین مرام‌ نامه:

- بخش مسابقات و سرگرمی، وابسته به معاونت شبکه های اجتماعی تبیان و هدف آن انتشار و برگزاری مسابقات و سرگرمی های مختلف است.

- سایت تبیان به عنوان یک سایت مستقل ایرانی تابع قوانین جاری کشور است.

- هر گونه کپی برداری و استفاده از مطالب بخش مسابقات تنها با ذکر نام تبیان مجاز است و در غیر اینصورت کلیه حقوق قانونی برای بخش مسابقات محفوظ و قابل پیگرد قانونی خواهد بود.

- شرکت در مسابقات مختلف سایت تبیان، به معنای قبول کلیه شرایط و قوانین بخش مسابقات است.

- تمامی کاربران سایت تبیان (اعضای تایید اولیه و نهایی) می توانند در تمام مسابقات شرکت و از سرگرمی ها استفاده کنند. برای عضویت در سایت تبیان، به اینجا مراجعه نمایید. راهنمای عضویت در سایت تبیان از اینجا قابل مطالعه است.

- لازم به ذکر است که شرکت کنندگان مسابقه در صورت منتخب شدن، می بایست جهت دریافت جوایز، عضویت خود را تأیید نهایی کنند.

- مهلت زمانی برای تایید نهایی شدن عضویت منتخبین، پس از اعلام نتایج مسابقات مختلف در سایت تبیان، یک ماه است و پس از این تاریخ، امکان پیگیری و اهدای جوایز فراهم نیست.

- هرگونه تغییر نام و نام خانوادگی منتخبین مسابقات پس از معرفی برندگان، پذیرفته نخواهد شد و کاربران می بایست پیش از شرکت در مسابقات، نسبت به ثبت نام و نام خانوادگی صحیح خود در فرم عضویت اقدام نمایند.

- پیگیری برخی از جوایز به صورت تلفنی و یا از طریق پست الکترونیک صورت می پذیرد و کاربران شرکت کننده در مسابقات می بایست نسبت به ثبت اطلاعات تماس خود (تلفن همراه و پست الکترونیک) در سایت تبیان اقدام نمایند تا در صورت منتخب شدن، امکان پیگیری جوایز و ارتباط با آنان فراهم شود. چنانچه در فرصت تعیین شده، امکان برقراری ارتباط با کاربر منتخب فراهم نباشد، اهدای جایزه اعلام شده، لغو خواهد شد.

- جوایز نقدی مسابقات مختلف از طریق سیستم بانکی واریز خواهد شد و منتخبین مسابقات پس از تکمیل مدارک عضویت و تایید نهایی شدن، می بایست اطلاعات شماره حساب بانکی به نام خود، نوع حساب و نام بانک را به همراه نام و نام خانوادگی و شناسه کاربری، به پست الکترونیک بخش مسابقات به آدرس ارسال نمایند.

- در مسابقات هنری و فرهنگی مانند عکاسی، طراحی پوستر، داستان نویسی، شعر و ... ارسال اثر توسط کاربر به منزله اعلام مالکیت اثر است و در صورت اثبات خلاف این موضوع، تمام آثار ارسالی کاربر متخلف، از مسابقه حذف خواهد شد.

- افرادی که با حساب های کاربری متعدد، نامعتبر و نادرست در این بخش فعالیت دارند، از طرف گروه مسابقات و سرگرمی مورد تایید نیستند و برنده شدن آنها نیز مورد قبول نخواهد بود.

- در مسابقات مختلف در بخش های شبکه اجتماعی، وبلاگ و ثبت مطالب روزانه، توجه به مرامنامه فعالیت کاربران و پایبندی به قوانین بخش های مذکور، الزامی است.

- بخش مسابقات مجاز است نظرات مربوط به پیشنهاد مسابقات از طرف  کاربران را کنترل و بعد از تایید در سایت منتشر نماید.

- اولویت باکس تبلیغات در بخش مسابقات با شرکت هایی است که تمایل به اسپانسر شدن جوایز مسابقات دارند.

- برای دسترسی به بخش مسابقات در شبکه های اجتماعی، بر روی عناوین زیر کلیک کنید و برای ارتباط از طریق پست الکترونیک بخش مسابقات از نشانی  استفاده نمایید.

صفحه رسمی مسابقات در شبکه اجتماعی تبیان

کانال تلگرام

اینستاگرام

- هرگونه نظر، انتقاد و پیشنهاد پیرامون بخش مسابقات را با دیده منت پذیراییم.
باشگاه کاربران تبیان