سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ست  حضرت آیت الله مكارم شیرازی با اشاره به هدف دشمنان برای نابودی ایران، گفت : توطئه دشمن در كشور توهم و شوخی نیست.   حضرت آیت الله  مكارم شیرازی،   هم‌زمان با سالروز شهادت چهار تن از اع...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

توطئه دشمن در كشور توهم و شوخی نیست

 حضرت آیت الله مكارم شیرازی با اشاره به هدف دشمنان برای نابودی ایران، گفت : توطئه دشمن در كشور توهم و شوخی نیست.

  حضرت آیت الله  مكارم شیرازی،   هم‌زمان با سالروز شهادت چهار تن از اعضای حزب مؤتلفه اسلامی، در دیدار با اعضای این حزب در استان قم اظهار داشت:‌ حزب مؤتلفه از اول امتحان خود را خوب پس داده است. حضور در كنار روحانیت و حركت درجهت انقلاب، دو ویژگی بارز این حزب بوده و خواهد بود.
وی با بیان این‌كه احزاب هنوز نتوانسته‌اند جایگاه خود را در كشور ایران پیدا كنند گفت: متفكران و صاحب‌نظران باید پاسخ‌گوی این باشند كه چرا احزاب نمی‌توانند در ایران جایگاه لازم را پیدا كنند. حزب جمهوری اسلامی با تمام ویژگی‌هایی كه داشت با یك سری چالش‌ها روبرو شد. باید علت‌های ضعف احزاب در ایران مورد بررسی قرار گیرد.
این مرجع تقلید رقابت غیر سالم با جنبه‌های تخریبی را از مشكلات برخی احزاب ایران دانست و توضیح داد: متأسفانه گاهی در انتخابات شاهد اوج این تخریب‌ها هستیم. در حالی كه ما معتقد به اسلام و مبانی اسلام هستیم. ما باید سازنده باشیم. رقابت سالم ما باید الگو باشد. تخریب باعث دشمنی و كینه می‌شود. در سایه این‌ها جدایی و اختلاف به وجود می‌آید.
وی اضافه كرد: اگر احزاب سالمی بر اساس دخالت سالم و مورد علاقه مردم روی كار بیایند مشكلات انتخابات بسیار كمتر خواهد شد. بهترین‌ها انتخاب می‌شوند و به شورا و مجلس می‌روند.
حضرت آیت الله مكارم شیرازی با بیان این‌كه دشمن دل به اختلاف در ایران بسته است افزود: دشمنان خواب نابودی ما را در اختلاف‌ها دیده‌اند. ملت ما دارای حساسیت خاصی در مورد قومیت‌های متنوع دارد. اگر تسلیم توطئه‌ها بشویم از ایران پنج كشور درست می‌كنند. ما باید این شرایط را درك كنیم. شوخی و توهم نیست و برخی افراد حساسیت را درك نمی‌كنند و حركت‌هایی انجام می‌دهند كه باعث اختلاف می‌شود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین