سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نی سخنگوی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: برهم‌‏زدن جلسه سخنرانی هاشمی رفسنجانی در آستانه انتخابات مجلس خبرگان توسط حلقه‌‏ای از زنجیر بزرگ افراطیانی صورت گرفت كه در انتخابات ریاست‌‏جمهوری برای تخریب هاشمی میلیاردها تومان پ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اظهارات سخنگوی جامعه مدرسین در حمایت از آیت الله هاشمی رفسنجانی

سخنگوی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: برهم‌‏زدن جلسه سخنرانی هاشمی رفسنجانی در آستانه انتخابات مجلس خبرگان توسط حلقه‌‏ای از زنجیر بزرگ افراطیانی صورت گرفت كه در انتخابات ریاست‌‏جمهوری برای تخریب هاشمی میلیاردها تومان پول صرف كردند.

سید محمد غروی در گفت‌‏وگو با "ایلنا"، در خصوص برهم زدن جلسه سخنرانی هاشمی رفسنجانی در قم، گفت: حركتی كه توسط عده‌‏ای افراطی در حرم حضرت معصومه(س) برای به هم زدن سخنران هاشمی انجام شد ولو اینكه اندك بود و با پاسخ مردم مواجه شد، غیرقابل تحمل است و موجب ناراحتی بزرگان حوزه از جمله اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شد كه قرار است شورای عالی مدیریت حوزه و جامعه مدرسین بیانیه‌‏ای را در این زمینه صادر كنند.

وی با بیان اینكه حركت روز پانزده خرداد افراطیان یك خیز دیگر برای تخریب هاشمی بود، خاطرنشان كرد: این تخریب‌‏ها از مدت‌‏ها قبل از انتخابات ریاست‌‏جمهوری شروع شده است كه اگر برخی مسوولان این مساله را پیگیری می‌‏كردند و برخورد مناسبی با تخریب‌‏كنندگان انجام میشد، امروز شاهد چنین حركات نادرستی نبودیم.

غروی با تصریح بر اینكه این حركت‌‏ها وحدت جامعه را به هم زده و زمینه دودستگی را در جامعه فراهم می‌‏كند، اظهار داشت: احتمال می‌‏رود كه این حركت‌‏ها از سوی بیرون هدایت شود زیرا تنها دشمنان نظام و انقلاب از شكستن ابهت هاشمی و تخریب ایشان سود می‌‏برند.

سخنگوی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: متاسفانه عده‌‏ای بر اساس جهالت‌‏، نادانی, شبهات و بدون جمع‌‏بندی درست مسائل حركت‌‏هایی را انجام می‌‏دهند كه از همان ابتدا حدس زده می‌‏شد و قابل فهم بود چنانكه ما از مدت‌‏ها قبل به بزرگان حوزه نسبت به این تخریب‌‏ها هشدار داده بودیم و امیدواریم مسوولان نقش خود را به درستی در این زمینه ایفا كنند.

غروی اظهار داشت: تخریب شخصیت‌‏های نظام و انقلاب یك شوخی نیست و از سوی هیچ‌‏كس تحمل نمی‌‏شود، نقش محوری هاشمی در جنگ، دوران سازندگی، برخورد با منافقان و بحران‌‏های مختلف نظام بر كسی پوشیده نیست همچنان كه تخریب میلیاردی او در انتخابات ریاست‌‏جمهوری مساله كوچكی كه قابل كشف نباشد، نبود.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین