سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ست   آیت‌الله سید محمد سعید حكیم، در دیدار با جمعی از مسؤولان و دست‌اندركاران، جمعیت امداد و حقوق بشر تركیه، تأكید كرد: دین اسلام، منادی حقوق بشر و مدافع حقوق مظلومان و ستمدیدگان عالم است.  آیت‌الله حك...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اسلام، منادی حقوق بشر و مدافع حقوق مظلومان است

  آیت‌الله سید محمد سعید حكیم، در دیدار با جمعی از مسؤولان و دست‌اندركاران، جمعیت امداد و حقوق بشر تركیه، تأكید كرد: دین اسلام، منادی حقوق بشر و مدافع حقوق مظلومان و ستمدیدگان عالم است.

 آیت‌الله حكیم، یكی از مراجع شیعی عراق، در این دیدار كه دوشنبه در دفتر وی در نجف برگزار شد، تصریح كرد: آن‌چه كه امروزه علیه اسلام و مسلمانان، مبنی بر حامی و مروج تروریسم، در دنیا، منعكس شده است، امری غیر حقیقی و محصول تبلیات غرب است كه مسلمانان باید با عملكرد خوب خود، این تبلیغات را خنثی كنند.
وی افزود: رفتار و عملكرد خشونت‌آمیز چند گروه منحرف، كه به نام اسلام، جنایت می‌كنند‌، نباید باعث موضع‌گیری دنیا علیه اسلام و مسلمانان شود.
آیت‌الله حكیم همچنین، امداد رسانی به آسیب‌دیدگاه و یاری رساندن به مظلومان در سراسر دنیا را امری ارزشمند توصیف كرد و افزود: رویكردهای اسلامی و دینی باید همراه رویكردهای انسانی، در امداد رسانی‌ها و حمایت از حقوق انسان‌ها مورد توجه قرار گیرد.
وی در ادامه، روابط بین دولت و مردم عراق و تركیه را دوستانه و ریشه‌دار عنوان كرد و خواستار گسترش این روابط، بر پایه همكاری‌های دو طرفه در همه زمینه‌ها شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین