تبیان، دستیار زندگی
شبکه اجتماعی تبیان، همزمان با حلول ماه مبارک رمضان 1396، دومین دوره مسابقه فعال ترین صفحات رمضانی را برگزار کرد و هم اکنون منتخبین این مسابقه معرفی خواهند شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معرفی منتخبین دومین دوره مسابقه فعال‌ترین صفحات رمضانی

شبکه اجتماعی تبیان، همزمان با حلول ماه مبارک رمضان 1396، دومین دوره مسابقه فعال‌ترین صفحات رمضانی را برگزار کرد و هم اکنون منتخبین این مسابقه معرفی خواهند شد.

در این مسابقه که با موضوع ماه مبارک رمضان و محتوای مرتبط با موضوعات رمضانی اجرا شد، کاربران شبکه اجتماعی می‌بایست یک صفحه جدید با محوریت موضوع محتوای رمضانی ایجاد و نسبت به انتشار مطالب، تصاویر، فیلم، صوت، نظرسنجیو اشتراک لینک های مرتبط در شبکه اجتماعی تبیان اقدام می کردند.

ضمن قدردانی و تشکر از تمام کاربرانی که علاوه بر صفحات ایجاد شده ویژه مسابقه، در صفحات شخصی خود نیز به انتشار مطالب رمضانی اقدام کردند، هم اکنون صفحات فعال رمضانی و منتخبین این مسابقه به شرح زیر معرفی می شوند. برای منتخبین این مسابقه، جوایز نقدی در نظر گرفته شده است.

ردیف

صفحه منتخب

نام و نام خانوادگی / نام کاربری

جوایز

1

ماه رمضان ماه آسمانی شدنعلی سودانی300 هزار تومان

2

 Ramazaan96 سعید برجیان200 هزار تومان

3

شمیم رمضانمژده معینی فر100 هزار تومان

» نحوه دریافت جوایز:

- کاربران منتخب برای دریافت جوایز، می بایست عضویت خود در سایت تبیان را حداکثر تا 10 مرداد 1396 تایید نهایی و اطلاعات خواسته شده را ارسال نمایند.

- فرصت زمانی تکمیل اطلاعات عضویت و ارسال مدارک جهت دریافت جایزه، تمدید نخواهد شد.

- منتخبین مسابقه پس از تکمیل مدارک عضویت، می بایست اطلاعات شماره حساب بانکی به نام خود، نوع حساب و نام بانک را به همراه نام و نام خانوادگی و شناسه کاربری، به پست الکترونیک باشگاه کاربران تبیان به آدرس user clubارسال نمایند.

- راهنمای عضویت در سایت تبیان از اینجا قابل مشاهده است. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، از طریق مشاوره عضویت (اینجا) درخواست خود را مطرح کنید و یا سوالات خود را از طریق پست الکترونیک بخش عضویت به آدرس پیگیری نمایید.


باشگاه کاربران تبیان