تبیان، دستیار زندگی
معاونت شبکه های اجتماعی تبیان در روزهای ماه مبارک رمضان 1396، دومین دوره مسابقات قرآنی روزهای مهمانی را با هدف مطالعه و تدبر در تفسیر آیات قرآن کریم برگزار کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

منتخبین ویژه دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی

معاونت شبکه های اجتماعی تبیان در روزهای ماه مبارک رمضان 1396، دومین دوره مسابقات قرآنی روزهای مهمانی را با هدف مطالعه و تدبر در تفسیر آیات قرآن کریم برگزار کرد.

معاونت شبکه های اجتماعی تبیان با توجه به مسئولیت ها و دغدغه های فرهنگی خود در جهت ترویج امور دینی و قرآنی و به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، دومین دوره مسابقات قرآنی روزهای مهمانی را با محوریت تفسیر نور تألیف حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی، طراحی و اجرا کرد.

طبق فراخوان مسابقه، پس از معرفی برندگان 15 مسابقه در این دوره، دو کاربر منتخب نیز به جهت حضور مستمر و مداوم در مسابقات روزهای مهمانی معرفی خواهند شد.

ضمن تشکر از تمام کاربرانی که در دومین دوره مسابقات قرآنی روزهای مهمانی شرکت داشتند، منتخبین ویژه مسابقه که به قید قرعه انتخاب شده‌اند، به این شرح معرفی می شوند:

ردیف

نام و نام خانوادگی

1

محدثه مهدی

2

اکرم منصوری

» نحوه دریافت جوایز:

- کاربران منتخب برای دریافت جوایز، می بایست عضویت خود در سایت تبیان را حداکثر تا 10 مرداد 1396 تایید نهایی و اطلاعات خواسته شده را ارسال نمایند.

- فرصت زمانی تکمیل اطلاعات عضویت و ارسال مدارک جهت دریافت جایزه، تمدید نخواهد شد.

- منتخبین مسابقه پس از تکمیل مدارک عضویت، می بایست اطلاعات شماره حساب بانکی به نام خود، نوع حساب و نام بانک را به همراه نام و نام خانوادگی و شناسه کاربری، به پست الکترونیک باشگاه کاربران تبیان به آدرس user clubارسال نمایند.

- راهنمای عضویت در سایت تبیان از اینجا قابل مشاهده است. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، از طریق مشاوره عضویت (اینجا) درخواست خود را مطرح کنید و یا سوالات خود را از طریق پست الکترونیک بخش عضویت به آدرس پیگیری نمایید.


باشگاه کاربران تبیان