سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

پژوهش سراها مرکز خلاقیت و نوآوری علمی و پرورشی استعدادهای دانش آموزان است

نشست امضای تفاهم نامه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای اجرای ماده 3 از تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پژوهش سراها مرکز خلاقیت و نوآوری علمی و پرورشی استعدادهای دانش آموزان است 

 

پژوهش سراها مرکز خلاقیت و نوآوری علمی و پرورشی استعدادهای دانش آموزان است

 

نشست امضای تفاهم نامه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای اجرای ماده 3 از تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مفاد اساسنامه پژوهشراهای دانش آموزی برگزار شد .       

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ،این نشست با حضور عباسعلی باقری سرپرست آموزش و پرورش شهر تهران،دلیری معاونت توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، رفیعی معاون آموزش متوسطه،کوهستانی مدیر آموزش و پرورش منطقه 2 و دشتی پور رییس پژوهسراهای دانش آموزی در محل مرکز نوآوری و رشد دانش آموزی امید برگزار شد . 

در این مراسم باقری با اشاره به تعیین شیوه فعالیت مرکز خلاقیت و نوآوری امید ذیل پژوهشسرای رشد, بر استفاده بهینه از این مرکز علمی و پرورش استعدادهای دانش آموزان تاکید نمود . 

دلیری معاونت توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز با اشاره به این مطلب که در دنیای امروز در کنار بحث آموزش فعالیتهای تخصصی و تکمیلی برای کسب شغل اهمیت خاصی قایل هستند ابراز امیدواری نمود با افتتاح این مرکز در راستای شناسایی ظرفیت های پنهان دانش آموزان قدم های مفیدی برداشته شود .

 

منبع: http://www.isna.ir

مرکز یادگیری سایت تبیان، تهیه کننده: یگانه داودی

تنظیم کننده: محبوبه همت

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین
x