سینماهای اکران فیلم سینمایی زمانی دیگر به نویسندگی و کارگردانی ناهید حسن زاده منتخب جشنواره های جهانی فیلم، در گروه سینماهای هنر و تجربه در ایران مسخص شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سینماهای «زمانی دیگر» مشخص شد

سینماهای اکران فیلم سینمایی «زمانی دیگر» به نویسندگی و کارگردانی «ناهید حسن‌زاده» منتخب جشنواره‌های جهانی فیلم، در گروه سینماهای «هنر و تجربه» در ایران مشخص شد.

پیشخوان خبر  تبیان

فیلم زمانی دیگر

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، «زمانی دیگر» (Another Time) نخستین ساخته بلند سینمایی «ناهید حسن‌زاده» به تهیه‌کنندگی «فری ملک مدنی»، بعد از حضور در عرصه بین‌المللی و کسب جوایز معتبر خارجی، از روز دوشنبه - ۱۹ تیر - در گروه سینماهای «هنر و تجربه» در سراسر کشور به نمایش درخواهد آمد. به همین منظور سینماهای نمایش‌دهنده و همچنین سانس‌ها و ساعت‌های این فیلم برای اکران در گروه سینماهای «هنر و تجربه» در ایران مشخص شد، که عبارتند از: سینمافرهنگ، پردیس سینمایی کورش، خانه هنرمندان، پردیس سینمایی چارسو و موزه سینما در تهران و سالن سوره اصفهان، پردیس هویزه مشهد، سالن هنر و تجربه بابل و پردیس سینمایی گلستان در شیراز.

«زمانی دیگر» در نخستین سانس خود در ساعت ۱۹ روز دوشنبه تیرماه در سینما فرهنگ تهران روی پرده می‌رود و در ادامه در ساعت ۲۱ در مورد سینما و در ساعت ۲۲ همان روز در پردیس سینمایی کورش به نمایش درمی‌آید.

زمانی دیگر» در نخستین سانس خود در ساعت ۱۹ روز دوشنبه تیرماه در سینما فرهنگ تهران روی پرده می‌رود و در ادامه در ساعت ۲۱ در مورد سینما و در ساعت ۲۲ همان روز در پردیس سینمایی کورش به نمایش درمی‌آید.

در «زمانی دیگر» که روایتگر زندگی مردمانی است که در شرایط دشوار و ناخواسته‌ای گرفتار شده و در جستجوی رهایی هستند، «مجید پتکی»، «یاسمننصرتی»، «شقایق کمندی»، «فریبا خادمی» و «عصمت رضاپور» به ایفای نقش می‌پردازند. پخش بین‌المللی فیلم «زمانی دیگر» با کمپانی Iran ArtHouse Film با مدیریت «مرجان علیزاده» است و تاکنون در جشنواره‌های مختلفی در سطح جهان روی پرده رفته است و با حضور در این رویدادهای بین‌المللی فیلم، تاکنون جوایز معتبری را نیز از آن خود کرده است، از جمله؛ جایزه ویژه هیئتداوران جشنواره بین‌المللی فیلم «آتن» در آمریکا، جایزه «ببر طلایی رویالبنگال» برای بهترین فیلم از بیست و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم «کلکته» در هندوستان، جایزه دستاورد ویژه هنری بهترین بازیگر مرد برای «مجید پتکی» بازیگر این فیلم از شصت و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مانهایم» در آلمان.

عوامل فیلم سینمایی «زمانی دیگر» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: ناهید حسن‌زاده، مدیر فیلمبرداری: علی محمد قاسمی، صدا: روح‌الله جعفربیگلو،طراح صحنه و لباس: یوسف بهشتی، مدیر تولید و دستیار برنامه‌ریز: محمدعبدی‌زاده، مشاور رسانه‌ای: منصور جهانی و تهیه‌کننده: فری ملک مدنی.
منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .