تبیان، دستیار زندگی
سرمربی تیم ملی والیبال ایران ۱۹ بازیکن را برای شرکت در مرحله جدید اردوی تیم ملی دعوت کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال دعوت شدند

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ۱۹ بازیکن را برای شرکت در مرحله جدید اردوی تیم ملی دعوت کرد.

پیشخوان خبر تبیان
والیبال

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری تسنیم ، سایت فدراسیون والیبال نوشت:  بر اساس برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون والیبال تیم ملی والیبال ایران در ادامه رویدادهای سال 2017، خود را برای مسابقات انتخابی جهان در قاره آسیا آماده می‌کند.

تمرینات تیم ملی والیبال ایران از ساعت 11 روز شنبه 17 تیر ماه در فدراسیون والیبال آغاز می‌شود و ایگور کولاکوویچ 19 بازیکن را برای حضور در این مرحله از تمرینات دعوت کرد:

سعید معروف، سید محمد موسوی، عادل غلامی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد سال‌افزون، محمدطاهر وادی، امیر غفور، رضا قرا، محمد جواد معنوی‌نژاد، فرهاد نظری‌افشار، مجتبی میرزاجان‌پور، مسعود غلامی، سامان فائزی، مهدی مرندی، مصطفی حیدری، طیب عینی، علی‌اصغر مجرد و امیرحسین اسفندیار 19 بازیکن دعوت شده به اردو هستند.

با توجه به اینکه تیم بانک سرمایه هم اکنون در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا در ویتنام حضور دارد و روز جمعه 16 تیرماه ویتنام را به مقصد تهران ترک خواهند کرد، موسوی، غلامی، قائمی و عبادی‌پور چهار بازیکنی خواهند بود که از روز دوشنبه 19 تیرماه در تمرینات تیم ملی شرکت خواهند کرد. همچنین طیب عینی، علی‌اصغر مجرد و امیرحسین اسفندیار تنها در روزهای شنبه و یکشنبه 17 و 18 تیرماه در اردوی تیم ملی شرکت خواهند کرد.

مرحله نهایی مسابقات والیبال انتخابی جهان در قاره آسیا در دو گروه برگزار می‌شود که گروه (A) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و گروه (B) به میزبانی استرالیا رقابت‌های خود را پیگیری خواهند کرد.

رقابت‌های گروه A در اردبیل از 19 تا 23 مردادماه سال 96 با حضور تیم‌های ایران، چین، کره‌جنوبی، قطر و قزاقستان پیگیری خواهد شد که تیم‌های اول و دوم سهمیه حضور در رقابت‌های جهانی (ایتالیا و بلغارستان) را به دست می‌آورند.


منبع: تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .