تبیان، دستیار زندگی
موسسه خانه کتاب به مناسبت فرارسیدن 14 تیرماه که روز قلم نامگذاری شده است، گالری عکس 110 پیشکسوت اهل قلم را در مرکز همایش های کتابخانه ملی به نمایش می گذارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نمایشگاه عکس ۱۱۰ نویسنده در خانه کتاب برپا می‌شود

موسسه خانه کتاب به مناسبت فرارسیدن ۱۴ تیر ماه که روز قلم نامگذاری شده است، گالری عکس ۱۱۰ پیشکسوت اهل قلم را در مرکز همایش های کتابخانه ملی به نمایش می گذارد.

پیشخوان خبر تبیان

نمایشگاه عکس

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، آثار این گالری علاوه بر اینکه روز سه شنبه ۱۳ تیر ماه در مرکز همایش های کتابخانه ملی در معرض نمایش قرار می گیرد، در گالری های شهر تهران و سایر استان ها نیز به نمایش گذاشته می شود. این گالری به مناسبت انتشار کتاب «یادگار ماندگار» که تصویر و خلاصه ای از زندگینامه و آثار ۱۱۰ نفر از پیشکسوتان اهل قلم است، برپا می شود. عکاس این مجموعه امید طاری فرد است که از سال ۱۳۸۵ شروع به تهیه تصاویر این کتاب کرده است.

این گالری به مناسبت انتشار کتاب «یادگار ماندگار» که تصویر و خلاصه ای از زندگینامه و آثار ۱۱۰ نفر از پیشکسوتان اهل قلم است، برپا می شود. عکاس این مجموعه امید طاری فرد است که از سال ۱۳۸۵ شروع به تهیه تصاویر این کتاب کرده است.

تصاویر کتاب «یادگار ماندگار» مربوط به پیشکسوتانی چون محمد ابراهیم باستانی پاریزی، اسماعیل سعادت، هوشنگ ابتهاج، سیمین بهبهانی، سیّد فتح الله مجتبایی، احسان اشراقی، محسن جهانگیری، نجف دریابندری، جواد صفی نژاد، بدرالزمان قریب، لطیف کاشیگر، مهدی محقّق، کریم مجتهدی، جلال ستاری، پوراندخت سلطانی شیرازی، یدالله ثمره، پری صابری، منصوره اتحادیه، احمد احمدی، حسن انوری، رضا داوری اردکانی، جمال میرصادقی، غلامحسین ابراهیمی دینانی، محمدرضا باطنی، غلامحسین صدری افشار، محمدمنصور فلامکی، علی بلوکباشی، غلام عباس توسلی، علی درویش زاده، داریوش شایگان، آذرتاش آذرنوش، منصور اوجی است.

موسسه خانه کتاب فردا سه شنبه ساعت ۱۰ به مناسبت روز قلم در مراسمی با حضور رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از پیشکسوتان اهل قلم، ناشران، چهره های فرهنگی و اصحاب رسانه، از کتاب «یادگار ماندگار؛ پرتره یکصد و ده پیشکسوت اهل قلم» رونمایی می کند.
منبع: خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .