تبیان، دستیار زندگی
پوستر طراحی شده کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) از یک اثر کاردستی نوجوان قزوینی اقتباس شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نقشی از پنجره فولاد امام رضا(ع) بر پوستر جشنواره رضوی

پوستر طراحی شده کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) از یک اثر کاردستی نوجوان قزوینی اقتباس شده است.

پیشخوان خبر تبیان

پوستر جشنواره

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، در این پوستر تصویری از پنجره فولاد امام رضا(ع) نقش بسته، پنجره‌ای که به نماد کرامت و بازکردن گره‌های بسته زندگی تبدیل شده است.

محسن ذهنی طراح این پوستر با اقتباس از کاردستی فاطمه صمدی عضو مرکز فرهنگی‌هنری شماره ۳ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قزوین (به عنوان یکی از آثار برگزیده جشنواره) همچنین از نمادهایی مانند پارچه‌های سبز گره زده و قفل‌های بسته شده به پنجره فولاد و نقش‌هایی از هنر تذهیب همراه با بته و جقه، بهره برده است. روی این پوستر، عنوان‌های ۸ موضوع کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا نیز درج شده است.

پوستر کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) به مراکز فرهنگی هنری کانون در سراسر کشور، مراکز آموزشی کانون زبان ایران، فروشگاه‌های عرضه‌ محصولات فرهنگی هنری کانون ارسال شده است.

فراخوان کلی کارگروه کودک و نوجوان پانزدهمین جشنواره امام رضا(ع) شامل بخش‌های فرهنگی (نشریه‌نگاری، کتاب‌سازی، کاردستی) ویژه‌ کودک و نوجوان، (قصه‌گویی) ویژه‌ بزرگ‌سال، ادبی (شعرسرایی) ویژه کودک و نوجوان (داستان‌نویسی) ویژه کودک و نوجوان و بزرگ‌سال و هنری (سرود، پویانمایی) ویژه کودک و نوجوان در پایگاه اطلاع رسانی کانون به نشانی www.kanoonnews.ir منتشر شده است.


منبع: خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .