وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ود   آیت‌الله شیخ بشیر نجفی، از علمای عراق، در دیدار با مسؤولان و خدام حرم حضرت اباالفضل(ع) در كربلا تأكید كرد: همه اقشار و گروه‌های عراقی باید در برابر جنگ تبلیغاتی‌ای كه علیه این كشور وجود دارد، هوشیار باشند و...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

باید در برابر تهاجم تبلیغاتی دشمنان علیه ملت عراق هوشیار بود

  آیت‌الله شیخ بشیر نجفی، از علمای عراق، در دیدار با مسؤولان و خدام حرم حضرت اباالفضل(ع) در كربلا تأكید كرد: همه اقشار و گروه‌های عراقی باید در برابر جنگ تبلیغاتی‌ای كه علیه این كشور وجود دارد، هوشیار باشند و در برابر آن بایستند.

  این عالم شیعه عراق دیروز در جمع مسؤولین و خدام حرم حضرت عباس تأكید كرد: در وضعیت كنونی، مسؤولیت فرهنگی تمام اقشار و گروه‌های عراق، بسیار سنگین است و همه باید در راستای رشد و تعالی جامعه دینی و گسترش روز افزودن ارزش‌ها تلاش كنند.
آیت‌الله بشیر نجفی تصریح رد: افرادی كه در حرم‌های مقدس مشغول به فعالیت‌ هستند، باید بیش از دیگران به وضعیت فرهنگی زوار اهمیت بدهند و از هیچ خدمتی در برابر آن‌‌ها فرو گذار نكنند.
آیت‌الله شیخ بشیر نجفی مبارزه با جنگ روانی و تبلیغاتی در عراق را «جهاد» عنوان كرد و افزود: هر گونه مبارزه با تهاجم‌های دشمنان در این كشور، اعم از تهاجم‌های فرهنگی، تبلیغاتی و مانند آن جهاد فی سبیل الله محسوب می‌شود و ملت عراق باید نسبت به آن، هوشیار باشند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین