تبیان، دستیار زندگی
رییس شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری گردهمایی منافقین در پاریس و تقارن این امر با حضور ظریف در این شهر گفت: این از عجایب روزگار است که چنین اتفاقی رخ می دهد وامیدواریم دستگاه دیپلماسی ما با قدرت بیشتری نسبت به این موارد برخورد کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

واکنش چمران به گردهمایی منافقین در پاریس

رییس شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری گردهمایی منافقین در پاریس و تقارن این امر با حضور ظریف در این شهر گفت: این از عجایب روزگار است که چنین اتفاقی رخ می دهد وامیدواریم دستگاه دیپلماسی ما با قدرت بیشتری نسبت به این موارد برخورد کند.

پیشخوان خبر تبیان
چمران

به گزارش  تبیان به نقل از ایسنا، مهدی چمران در سیصد و پنجاه و ششمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به برگزاری گردهمایی منافقین در پاریس و تقارن این امر با حضور ظریف در این شهر گفت: چشم آقای ظریف روشن که در کنار دستشان منافقین جلسه برگزار می کنند و حسن همجواری یعنی همین و همه ما انتظار داریم دستگاه دیپلماسی با صلابت و جربزه ی بیشتری با این موضوعات برخورد کند و در حالی که عده ای برای براندازی نظام جمهوری اسلامی برنامه ریزی می کنند و به ساحت امام توهین می کنند برخورد جدی شود.

چمران افزود: این از عجایب روزگار است که چنین اتفاقی رخ می دهد وامیدواریم دستگاه دیپلماسی ما با قدرت بیشتری نسبت به این موارد برخورد کند.

رییس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه سخنان خود با اشاره به آزاد سازی موصل گفت: موصل مرکز حکومت خود خوانده داعش بود و امروز بعد از مدت ها این شهر به دست نیروهای عراقی و مردم آزاد شد. امیدواریم در ادامه نیز دیگر نقاطی که تروریست ها در آن حضور دارند از جمله دیر الزور در سوریه از لوث وجود این جنایتکاران پاک شود و این تروریست ها پرورش یافته آمریکا هستند و محکوم به نابودی و به زودی تمام نقاط از لوث وجود تروریست‌ها پاک خواهد شد.

این از عجایب روزگار است که چنین اتفاقی رخ می دهد وامیدواریم دستگاه دیپلماسی ما با قدرت بیشتری نسبت به این موارد برخورد کند.

چمران در ادامه دیگر رخدادهای مهم هفته را برشمرد که از جمله آن می توان به درگذشت سید رضا نیری سرپرست سابق کمیته امداد اشاره کرد.

گرامیداشت روز صنایع و معادن ، آزاد سازی مهران و سالروز حمله وحشیانه ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران در خلیج فارس ، روز بزرگداشت علامه امینی مولف کتاب الغدیر و نیز روز درگذشت عضدالدوله دیلمی از پایه گذران تشیع در ایران نیز از جمله موضوعاتی بود که ریاست شورا به آن ها اشاره کرد.

سالروز تخریب بقاع متبرکه بقیع نیز دیگر موضوع مورد اشاره چمران بود که وی در تشریح این مهم گفت : 12 تیر ماه یاد آور یکی دیگر از ددمنشی های وهابیون سعودی است. در سال 1344 هجری قمری وهابیون ساختمان بقاع قبرستان بقیع را تخریب کردند و به شکل امروزی درآورند.

بر اساس گزارش سایت شورای شهر تهران، وی تصریح کرد : امیدواریم روزی برسد که این منطقه و مکه از شر وجود وهابیون پوچ اندیش و خشک مغزی که بی جهت نام قبیله سعودی را بر کشور عربستان نامیده اند پاک شود.

منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .