تبیان، دستیار زندگی
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام های جداگانه ای خطاب به فواد معصوم و حیدرالعبادی؛ رئیس جمهور و نخست وزیر عراق، پیروزی بزرگ دولت و ملت عراق در آزادسازی شهر موصل را تبریک گفت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیام های تبریک لاریحانی به مناسبت آزادی موصل

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام‌های جداگانه‌ای خطاب به فواد معصوم و حیدرالعبادی؛ رئیس‌جمهور و نخست وزیر عراق، پیروزی بزرگ دولت و ملت عراق در آزادسازی شهر موصل را تبریک گفت.

پیشخوان خبر تبیان
لاریجانی

به گزارش تبیان به نقل از  ایسنا، متن پیام‌ علی لاریجانی خطاب به رییس جمهور عراق به شرح ذیل است:

«جناب آقای فواد معصوم

رئیس جمهور محترم جمهوری عراق

السلام علیکم و رحمة ‌الله و برکاته

خرسندم آزادسازی شهر موصل و پیروزی قاطع ملت عراق در برابر تروریست‌های تکفیری را صمیمانه به جنابعالی و مردم کشور دوست و برادر جمهوری عراق تبریک و تهنیت عرض نمایم.

این فتح بزرگ که در سایه توجه مرجعیت عظیم الشأن دینی کشور عراق و با مجاهدت و از جان گذشتگی مردم شجاع و نیروهای مسلح و مردمی و تلاش بی وقفه دولت عراق حاصل گردید، گام بزرگی در راستای شکست کامل تروریست‌‌ها در منطقه و دور کردن سایه شوم تروریسم از سر مردم عراق و منطقه است.

با اغتنام از فرصت، سلامت و توفیق روز افزون جنابعالی، سربلندی و سعادت ملت و دولت جمهوری عراق را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی»

لاریجانی آزادسازی موصل را به نخست وزیر عراق تبریک گفت

متن پیام رئیس مجلس خطاب به نخست وزیر عراق به شرح ذیل است:

«جناب آقای حیدر العبادی

نخست وزیر محترم جمهوری عراق

السلام علیکم و رحمة ‌الله و برکاته

خرسندم آزادسازی شهر موصل از لوث وجود تروریست های تکفیری را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم.

این پیروزی ارزشمند که حاصل توجه ویژه مرجعیت عظیم الشأن حضرت آیت الله العظمی سیستانی، فرماندهی داهیانه جنابعالی، مجاهدت و مبارزه بی‌وقفه مردم شریف، نیروهای مسلح و دلاور و نیروهای مردمی (حشدالشعبی) است، زمینه ساز استقرار امنیت و صلح پایدار در منطقه، نابودی تروریسم و شکست حامیان مالی و تسلیحاتی آنها خواهد بود.

فرصت را مغتنم شمرده، از خداوند قادر و متعال سلامت و توفیق روز افزون جنابعالی، سربلندی و سعادت ملت و دولت کشور دوست و برادر جمهوری عراق را مسئلت نموده و علو درجات را برای شهدای عزیز مقاومت و شفای مجروحین و جانبازان خواستارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

جمهوری اسلامی ایران»


منبع : ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .