وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
شاور عالی سازمان سنجش آموزش گفت: فرصت ثبت نام برای شرکت در چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور، ساعت 24 فردا(یکشنبه) به اتمام می رسد و این زمان تمدید نخواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فردا آخرین فرصت ثبت نام در آزمون استخدامی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش گفت:‌ فرصت ثبت نام برای شرکت در چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور، ساعت 24 فردا(یکشنبه) به اتمام می رسد و این زمان تمدید نخواهد شد.

پیشخوان خبر تبیان
آزمون

به گزارش تبیان به نقل از تابناک ؛ حسین توکلی روز شنبه اظهار داشت: از آغاز مهلت ثبت نام داوطلبان چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (29 خرداد ماه) تا صبح امروز(شنبه)، 294 هزار و 144 داوطلب برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند.

وی گفت: ثبت نام برای شرکت در چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده از دوشنبه 29 خرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org آغاز شد و با توجه به مهلت تمدید شده، فردا پایان می پذیرد و دیگر تمدید نخواهد شد.

توکلی به داوطلبانی که تاکنون برای شرکت در این آزمون استخدامی، ثبت نام نکرده اند توصیه کرد، در مهلت باقی‌مانده به سایت سازمان سنجش مراجعه و با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و اطلاعیه های سازمان سنجش در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، روز جمعه سوم شهریور ماه برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه داوطلبان از روز سه شنبه 31 مرداد ماه و از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش توزیع خواهد شد.

وی یادآور شد: داوطلبان از روز سه شنبه 31 مرداد ماه تا ساعت 24 روز دوم شهریور ماه می توانند به سایت سنجش مراجعه و برای تهیه پرینت کارت و برگ راهنمای مربوط اقدام کنند.

ثبت نام برای شرکت در چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده از دوشنبه 29 خرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org آغاز شد و با توجه به مهلت تمدید شده، فردا پایان می پذیرد و دیگر تمدید نخواهد شد.

توکلی افزود: ملاک تعیین حوزه امتحانی، شهرستان محل اقامت فعلی داوطلبان است که در تقاضانامه اینترنتی ثبت نام درج کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، ظرفیت پذیرش چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور را 10 هزار و 960 نفر اعلام کرد.

چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر برای تامین نیروی انسانی در دستگاه های متعددی همچون وزارت آموزش و پرورش، بانک سپه، بانک مسکن، سازمان حسابرسی، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان بنادر و دریانوردی، بانک صنعت و معدن، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، وزارت امور خارجه، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان اداری و استخدامی کشور، بیمه مرکزی ایران، سازمان ملی بهره وری ایران، وزارت امور اقتصادی و دارایی، موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق برگزار می شود.

همچنین 11 دستگاه اجرایی استان البرز شامل اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی، اداره کل حفاظت محیط زیست، اداره کل دامپزشکی، اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل صنعت، معدن و تجارت، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل منابع طبیعی، اداره کل هواشناسی، استانداری البرز، سازمان بهزیستی و مرکز پزشکی قانونی این استان از جمله دستگاه های متقاضی جذب نیروی انسانی از طریق این آزمون استخدامی هستند.

شرایط ثبت‌نام، شغل و محل مورد تقاضا، ظرفیت‌های استخدامی به تفکیک واحدهای استانی و جنسیت مورد تقاضا، سن و شرایط عمومی و اختصاصی هر یک از دستگاه‌های استخدام‌کننده و دیگر اطلاعات مورد نیاز درباره این آزمون در دفترچه راهنمای ثبت نام اعلام شده است.

منبع: تابناک

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین