تبیان، دستیار زندگی
منتخبین دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی به قید قرعه انتخاب و اسامی آن ها به مرور از طریق این اطلاعیه اعلام می شود. برای منتخبین دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی، جوایز نقدی 500 هزار ریالی در نظر گرفته شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

منتخبین دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی

سلام کاربران گرامی

منتخبین دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی به قید قرعه انتخاب و اسامی آن‌ها به مرور از طریق این اطلاعیه اعلام می‌شود. برای منتخبین دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی، جوایز نقدی 500 هزار ریالی در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از نتایج مسابقات بر روی نام مسابقه کلیک کنید.

منتخبین دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی

مسابقه اول

مسابقه دوم

مسابقه سوم

مسابقه چهارم

مسابقه پنجم

مسابقه ششم

مسابقه هفتم

مسابقه هشتم

مسابقه نهم

مسابقه دهم

مسابقه یازدهم

مسابقه دوازدهم

مسابقه سیزدهم

مسابقه چهاردهم

مسابقه پانزدهم

منتخبین ویژه دومین دوره مسابقات روزهای مهمانی

» نحوه دریافت جوایز:

- کاربران منتخب برای دریافت جوایز، می بایست عضویت خود در سایت تبیان را حداکثر تا 10 مرداد 1396 تایید نهایی و اطلاعات خواسته شده را ارسال نمایند.

- فرصت زمانی تکمیل اطلاعات عضویت و ارسال مدارک جهت دریافت جایزه، تمدید نخواهد شد.

- منتخبین مسابقه پس از تکمیل مدارک عضویت، می بایست اطلاعات شماره حساب بانکی به نام خود، نوع حساب و نام بانک را به همراه نام و نام خانوادگی و شناسه کاربری، به پست الکترونیک باشگاه کاربران تبیان به آدرس user clubارسال نمایند.

- راهنمای عضویت در سایت تبیان از اینجا قابل مشاهده است. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، از طریق مشاوره عضویت (اینجا) درخواست خود را مطرح کنید و یا سوالات خود را از طریق پست الکترونیک بخش عضویت به آدرس پیگیری نمایید.
باشگاه کاربران تبیان