تبیان، دستیار زندگی
خندق آبادی مدیرعامل موسسه هنرهای سوره گفت: به تازگی رایت فیلم ویلایی ها را خریداری کردیم و رایت «اکسیدان» توسط موسسه خریداری نشده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خرید «اکسیدان» توسط حوزه هنری تکذیب شد

خندق آبادی مدیرعامل موسسه هنرهای تصویری سوره گفت: به تازگی رایت فیلم «ویلایی‌ها» را خریداری کردیم و رایت فیلم «اکسیدان» توسط موسسه خریداری نشده است.

پیشخوان خبر تبیان

فیلم اکسیدان

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، سعید خندق آبادی مدیرعامل موسسه هنرهای تصویری سوره درباره خرید رایت فیلم «اکسیدان» گفت: رایت فیلم «اکسیدان» توسط موسسه هنرهای تصویری سوره خریداری نشده و این خبر کذب است.

وی درباره خرید رایت فیلم‌های جدید توسط این موسسه گفت: به تازگی رایت فیلم «ویلایی‌‌ها» توسط هنرهای تصویری سوره خریداری شده که در زمان مناسب اقدام به توزیع آن خواهیم کرد.

خندق آبادی درباره توزیع فیلم «ماجرای نیمروز» در شبکه نمایش خانگی گفت: استقبال مخاطبان از فیلم و درخواست توزیع آن در شبکه نمایش خانگی به حدی بود که تصمیم گرفتیم هر چه سریع‌تر این فیلم را برای توزیع در شبکه نمایش خانگی ارائه دهیم. در هفته آینده فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» را در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌کنیم.

بنابرگزارش روابط عمومی «اکسیدان»،در پی انتشار خبری مبنی بر اینکه رایت ویدیویی این فیلم سینمایی توسط حوزه هنری خریداری شده است،به اطلاع می رساند،منوچهر محمدی تهیه کننده این فیلم سینمایی با تکذیب این خبر توضیح داد که قرار داد رایت ویدیویی فیلم در دی ماه سال 95 و پیش از فیلمبرداری با حوزه هنری تنظیم شده بود،اما پس از اتفاقات اخیر پیرامون فیلم و تحریم آن توسط حوزه هنری،توزیع نسخه شبکه نمایش خانگی فیلم سینمایی«اکسیدان»توسط یک شرکت ویدیو رسانه بخش خصوصی انجام خواهد شد.

بنابراین گزارش، خبرهایی مبنی بر خرید رایت فیلم «اکسیدان» توسط موسسه هنرهای تصویری سوره منتشر شد. این فیلم هنوز نتوانسته در سالن های سینمایی حوزه هنری به نمایش درآید.


منبع: خبرگزاری فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .