سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ند آیت‌الله‌نصرالله شاه‌آبادی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم، از عدم‌همكاری و توجه مسوولان به فرمایشات مقام معظم رهبری برای برطرف كردن مشكلات مردم انتقاد كرد. وی   پیش از آغاز برنامه یادواره شهدای مدرسه امام صادق...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسوولان با مقام رهبری برای رفع مشكلات همكاری كنند

آیت‌الله‌نصرالله شاه‌آبادی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم، از عدم‌همكاری و توجه مسوولان به فرمایشات مقام معظم رهبری برای برطرف كردن مشكلات مردم انتقاد كرد.

وی   پیش از آغاز برنامه یادواره شهدای مدرسه امام صادق (ع) در این مراسم گفت: مسوولان باید در دانشگاهها، مراكز علمی این وسوسه‌های‌شیطانی را كم كنند و برای حل مشكلات مردم فكری نمایند.

وی اظهار داشت: باید به فریادهای مقام معظم رهبری برای برطرف كردن مشكلات جامعه توجه كنیم، تنها راه برای حفاظت از شهدا، حفاظت از ولایت فقیه است.

آیت الله شاه آبادی گفت: وقتی ما شعار عدالت می‌دهیم نباید گناه در كشورمان باشد.

این استاد حوزه‌علمیه قم اظهار داشت: در دادگستری‌های ما نه "دادی" است و نه گسترشی مشاهده می‌شود.

آیت‌الله شاه آبادی خاطرنشان كرد: چرا ما بازار و بانكها را اصلاح نمی‌كنیم كه این همه رباخوری گسترش پیدا كند.

وی گفت: بشر معصوم نیست و خطاكار است و اگر كسی عیب‌های ما را مشخص كند نباید صدای او را در حلقوم خفه كنیم بلكه باید در صدد اصلاح رفتار خود باشیم.

آیت‌الله شاه آبادی در بخش دیگری از سخنان خود از كنترل جمعیت دركشور انتقاد كرد و گفت: در حالی كه دشمنان سایر فرقه‌ها را برای تولید نسل و اكثریت شدن تشویق می‌كنند ما چرا از افزایش شیعیان علی (ع) جلوگیری می‌كنیم.

این استاد حوزه علمیه گفت: با این سیاست ما یك روز می‌بینیم فلان فرقه اكثریت شده است و شیعه آل علی (ع) در كشور در اقلیت قرار دارد.


تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین