تبیان، دستیار زندگی
به گزارش ایسنا، منصور معظمی در مراسم امضای قرارداد کارخانه تولید لاستیک خودرو در زابل که با حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت و نیز استاندار سیستان و بلوچستان در ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد با اعلام این خبر افزود
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

احداث کارخانه تولید لاستیک با ظرفیت ۵۰ هزار تنی

مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از احداث کارخانه تولید لاستیک خودرو در زابل با ظرفیت ۵۰ هزار تنی خبر داد.

پیشخوان خبر تبیان
لاستیک

به گزارش  تبیان به نقل از ایسنا، منصور معظمی در مراسم امضای قرارداد کارخانه تولید لاستیک خودرو در زابل که با حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت و نیز استاندار سیستان و بلوچستان در ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد با اعلام این خبر افزود: از یک سال قبل کلنگ زنی این کارخانه آغاز شده و پیشرفت فیزیکی ۱۲ درصدی داشته است هرچند که این میزان مورد قبول وزیر صنعت، معدن و تجارت نیست، اما با امضای این قرارداد شاهد پیشرفت کار خواهیم بود.

مدیرعامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به این که ۱۰۰ درصد سهام این کارخانه مربوط به ایدروست، خاطر نشان کرد:۸۴۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در این خصوص انجام شده و طی مدت چهار سال طرح در شهرک صنعتی رامشار زابل به بهره‌برداری می‌رسد. علاوه بر این با احداث این پروژه شاهد ایجاد اشتغال مستقیم ۱۳۴۴ نفری خواهیم بود.

معظمی ادامه داد: مبلغ قرارداد مورد نظر ۱۶۰ میلیون یوروست و ۸۵ درصد تامین مالی توسط فاینانس خارجی و ۱۵ درصد توسط منابع داخلی مدنظر قرار گرفته است.


منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .