سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ست آیت‌الله"جعفر سبحانی" از اساتید برجسته حوزه علمیه قم گفت: ولایت فقیه پرتویی از ولایت حضرت ولی‌عصر(عج) است و دشمنان برای ضربه زدن به آن به سراغ ولایت كبری رفته‌اند.  در دیدار با مسوولان اجرایی دومین همایش بین‌الم...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ولایت فقیه پرتویی از ولایت حضرت ولی‌عصر(عج) است

آیت‌الله"جعفر سبحانی" از اساتید برجسته حوزه علمیه قم گفت: ولایت فقیه پرتویی از ولایت حضرت ولی‌عصر(عج) است و دشمنان برای ضربه زدن به آن به سراغ ولایت كبری رفته‌اند.

 در دیدار با مسوولان اجرایی دومین همایش بین‌المللی دكترین مهدویت، علت تهاجم به مهدویت در زمان حاضر را به سبب نظام مبتنی بر ولایت فقیه در جمهوری اسلامی ایران ذكر كرد.

سبحانی با بیان اینكه شبهات ایجاد شده درباره مهدویت سبب كار بیشتر در این زمینه می‌شود، گفت: افرادی كه در این رابطه كار می‌كنند باید دارای زمینه‌های علمی بالا و متخصص باشند تا بتوانند مساله مهدویت را به درستی منتقل كنند.

وی به آیات قرآن كریم اشاره كرد و اظهار داشت: مساله مهدویت موضوع جدیدی نیست و در كتاب تورات نیز در این رابطه مطالبی آمده است.

سبحانی مطالعه كتاب‌های اهل سنت در خصوص امام زمان(عج) و بهره‌گیری از تجربیات و تحقیقات دیگران در این زمینه را برای گسترش و بسط فرهنگ مهدویت درسراسر جهان مفید دانست.

دراین دیدار حجت‌الاسلام سیدمسعود پورسیدآقایی، دبیر دومین همایش‌بین‌المللی دكترین مهدویت به تشریح اقدامات دبیرخانه این همایش پرداخت.

این همایش در شهریور سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین