سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ست نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران متشكل از تمامی نحله‌ها و مذاهب است كه این امر نشانه حریت و آزادگی كشور است. آیت الله جعفر سبحانی، محقق و نویسنده علوم دینی  با ذكر مطلب فوق اظهار داشت:‌ باید افتخار كنیم كه نمایشگا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نمایشگاه كتاب نشانه حریت و آزادگی كشور است

نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران متشكل از تمامی نحله‌ها و مذاهب است كه این امر نشانه حریت و آزادگی كشور است.

آیت الله جعفر سبحانی، محقق و نویسنده علوم دینی  با ذكر مطلب فوق اظهار داشت:‌ باید افتخار كنیم كه نمایشگاه كتاب كه بعد از انقلاب اسلامی شكل گرفته است، هیچ تفاوتی میان اقشار مختلف جامعه از قبیل روحانی، بازاری، دانشجو و ... قائل نمی‌شود و همه می‌توانند در آن شركت كنند.

وی افزود: ما اگر بخواهیم سطح فرهنگ كشوری را بسنجیم باید مقدار كاغذی كه در آن كشور مصرف می‌شود را محاسبه كنیم. به عبارتی از این طریق مشخص می‌شود كه چه میزان محصولات مكتوب تولید شده است.

آیت الله سبحانی ادامه داد: من فكر می‌كنم امسال استقبال عمومی از نمایشگاه و همچنین نظرم در برگزاری نمایشگاه از سال‌های قبل بهتر است.
وی درباره وضعیت عرضه كتاب‌های دینی در نمایشگاه كتاب امسال گفت: غرفه‌هایی در بخش داخلی و خارجی در این نمایشگاه دیدم كه كتاب‌های خوبی راجع به اسلام و تشیع عرضه كرده بودند. كتاب‌های مفید و متنوع در این زمینه بسیار عرضه شده است كه نشان از زحمات مسئولین در این بخش دارد.
این پژوهشگر علوم دینی در پایان گفت: محیط نمایشگاه نیز از سال‌های گذشته بهتر بود. محیط نمایشگاه‌های كتاب باید متناسب با خود كتاب یعنی روحانی و دینی باشد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین