• مشکی
  • سفید
  • سبز
  • آبی
  • قرمز
  • نارنجی
  • بنفش
  • طلایی
  • تعداد بازديد :
  • سه شنبه 1396/03/23
  • تاريخ :

تبیان غرفه منحصر به فرد نمایشگاه قرآن

در مسیر تبیین مفاهیم قرآنی نه تنها موسسه ی تبیان باید اهتمام کند بلکه از دیگر موسسه ها و مراکز قرآنی هم انتظار می رود که در این مسیر سرمایه گذاری های لازم را انجام دهند.

هومن بهلولی- روابط عمومی

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد سجادی (عضو هیئت مدیره موسسه تبیان) امروز 20 خرداد، ضمن دیدار از نمایشگاه قرآن و غرفه تبیان گفت: من امروز از اصفهان فقط و فقط برای بازدید از نمایشگاه قرآن آمده ام و غرفه های متعددی را بازدید کرده ام از جمله غرفه هایی با فعالیت های دیجیتالی، انفورماتیک و ... ، با قاطعیت می گویم که یکی از زیباترین و جذاب ترین غرفه های نمایشگاه، چه از لحاظ ظاهری غرفه و چه از لحاظ رونق و آمار مراجعه کنندگان، تبیان بهترین غرفه نمایشگاه بود. جا دارد از دست اندرکاران و مسئولین روابط عمومی موسسه تبیان تقدیر و قدردانی کنم چون علاوه بر آنچه گفته شد، مکان قرار گیری غرفه و در دسترس بودن آن بسیار عالی است.

وی در ادامه گفت: به نظر من تبیان باید در تمامی فضاهای دینی و مذهبی به ویژه نمایشگاه قرآن هرچه باشکوه تر و آبرومندانه تر شرکت کند. در واقع یکی از وظایف اصلی ما تبلیغ دین و تبیین مسائل دینی است و بی تردید در چنین فضاهایی باید حداکثر مخاطبینمان را جذب کنیم.

با توجه به اهمیت خاص اشاعه ی سبک زندگی اسلامی در جامعه امروزی باید بگویم که بیش از اینها باید برنامه ریزی و تلاش کنیم زیرا مقام معظم رهبری بیش از ده سال است که پیرامون سبک زندگی اسلامی-ایرانی مطالبی را می فرمایند و ما موظفیم که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی الگوها و روش های این سبک را آموزش دهیم تا مردم را بیش از پیش با آن آشنا کرده و به سمت سوی آموزه های قرآنی سوق دهیم.

بنده در بازدیدی که از نمایشگاه داشتم دیدم که چقدر عالی کتاب های دینی ما؛ نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، تفسیرهای قرآن و ... اراده شده است.

در این مسیر؛ نه تنها موسسه ی تبیان باید اهتمام کند بلکه از دیگر موسسه ها و مراکز قرآنی هم انتظار می رود که در این مسیر سرمایه گذاری های لازم را انجام دهند.

بنده در بازدیدی که از نمایشگاه داشتم دیدم که چقدر عالی کتاب های دینی ما؛ نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، تفسیرهای قرآن و ... اراده شده است.

درباره تفاوت نمایشگاه قرآن امسال با نمایشگاه های قرآن سال های گذشته باید بگویم که نمایشگاه قرآن امسال نقاط قوت و ضعف فراوانی داشت و می توان به یکی از مهم ترین نقاط قوت آن اشاره ای داشته باشیم که آن هم فضای مناسب و تعداد غرفه ها است. جا دارد به این خاطر از معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ویژه جناب آقای حشمتی که این نمایشگاه را به این شکل تدارک دیده و راه اندازی کرده اند نهایت تشکر را داشته باشم.

یکی از عمده معایب نمایشگاه امسال عدم اطلاع رسانی و تبلیغات شایسته و بجا بود. به نظرم اطلاع رسانی امسال ضعیف بود و همین موضوع باعث کاهش نسبی مراجعه کنندگان شد؛درحالی که چند سال پیش شاهد حضور بسیار گسترده تر مردم بودیم و این مسئله نشان می دهد که مردم به قرآن و آموزه های دینی علاقه فراوانی دارند و عدم اطلاع رسانی مناسب است که باعث کم رنگ شدن حضور آنها می شود.

 

وبگردی

UserName