سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ست  حضرت آیت‌الله نوری همدانی پیروزی انقلابی اسلامی ایران را سرآغاز حركت ایران به سوی پیشرفت علمی عنوان كرد.   حضرت آیت‌الله نوری همدانی، امروز در دیدار با مسؤولان اعضای جمعیت هلال‌احمر استان قم، خدمت به...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هدف انقلاب اسلامی بازگشت مسلمانان به اسلام واقعی است

 حضرت آیت‌الله نوری همدانی پیروزی انقلابی اسلامی ایران را سرآغاز حركت ایران به سوی پیشرفت علمی عنوان كرد.

  حضرت آیت‌الله نوری همدانی، امروز در دیدار با مسؤولان اعضای جمعیت هلال‌احمر استان قم، خدمت به مردم را یكی از نعمت‌های خداوند به بشریت عنوان كرد و اظهار داشت: كسانی نزد خداوند محبوب‌اند كه در خدمت رسانی‌ به مردم و بندگان خدا پیش قدم باشند. هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز یكی از مراكزی است كه برای رفع مشكلات و سختی‌های مردم رنج دیده تلاش می‌كند.
وی با تأكید بر لزوم فرهنگ‌سازی در زمینه همیاری و همكاری مردم با این جمعیت افزود: لازم است كه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و رسانه‌های گروهی فعالیت‌های جمعیت هلال‌احمر را منعكس كنند تا مردم برای كمك به این مركز تمایل بیشتری پیدا كنند.
این مرجع تقلید در ادامه سخنان خود ضمن بیان این‌كه حضرت امام خمینی (ره) با انقلاب خود به دنبال احیای هویت اسلامی و دینی بود، افزود: هدف انقلاب اسلامی ایران این بود كه مسلمانان جهان یك بار دیگر به اسلام واقعی برگردند و با از بین بردن خودباختگی، آزادی و استقلال خود را به دست آورند.
وی پیروزی انقلاب اسلامی ایران را سرآغاز حركت ملت ایران برای خودكفایی و پیشرفت ارزیابی كرد و یادآور شد: از روزی كه دست غرب از ایران كوتاه شد، ملت ایران با جوانان با استعداد خود به سوی پیشرفت و آبادانی حركت كرد تا این‌كه امروز به بالاترین حد توان علمی و قدرت خود رسیده‌ است و در برابر زیاده‌خواهی‌های استكبار و استعمار مقاومت می‌كند.
حضرت آیت‌الله مكارم شیرازی در پایان گفت: غرب دوست دارد ایران در مقابل او از خود نرمش نشان دهد تا آن‌ها دوباره به غارت منابع كشور بپردازند، ولی خداوند در قرآن به ما فرموده است كه با عهد شكنان، فساد انگیزان و ظالمان صلح نكنید.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین