سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
شد سالگرد شهادت علامه شهید مرتضی مطهری (ره) با حضور جمعی از اساتید و طلاب حوزه علمیه مراکز پژوهشی مشهد و علماء و روحانیون روز پنج شنبه صبح برگزار شد. به گزارش مهر در مشهد، این مراسم با حضور آیت الله واعظ زاده خراسانی از سوی...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

میزگرد "بررسی اندیشه های شهید مطهری" در مشهد برگزار شد

سالگرد شهادت علامه شهید مرتضی مطهری (ره) با حضور جمعی از اساتید و طلاب حوزه علمیه مراکز پژوهشی مشهد و علماء و روحانیون روز پنج شنبه صبح برگزار شد.

به گزارش مهر در مشهد، این مراسم با حضور آیت الله واعظ زاده خراسانی از سوی دفتر فرهنگی و مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان در محل مدرسه عالی نواب برگزار شد.

 آیت الله واعظ زاده خراسانی در این مراسم در مورد شخصیت استاد شهید مرتضی مطهری اظهار داشت: از جمله خصوصیاتی که باعث موفقیت و منحصر به فرد شدن شهید مطهری شدند جامعیت ایشان ، هدفمند بودن ، صداقت ، زمینه چینی مناسب در هر کاری ، امتیاز دادن به نیازها ، دفاع از حق و حقیقت تواضع بودند.

ایشان خاطر نشان کرد : شهید مطهری یکی از مهمترین مسائلی که به آن پرداخت مسئله حجاب بود و بزرگترین خدمت او این بود که فضایی برای اشخاصی که بخواهند از انقلاب اسلامی دفاع کنند در این زمینه فراهم آورد.

 وی همچنین افزود : جامعیت استاد مطهری ، جامعیتی کامل و شاخص بود. او دنبال اهداف بود؛ اهدافی که منافع کشوری را نیز تأمین می کردند و همچنین او مسائل اخلاقی را از مهمترین مسائل اجتماعی می دانست.

 وی تصریح کرد : او در زمان انقلاب با هدف تغییر دادن اوضاع آن زمان گام برداشت ، او نمودار یک نوع تفکر و اندیشه روشن بود. اصل حرف شهید مطهری در مسائل کشوری این بود که ما هم مسلمان هستیم هم ایرانی.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین