سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ه)  پایگاه اینترنتی « نسیم مطهر»، با هدف آشناسازی اقشار مختلف با آثار شهید مطهری (ره)، فضایی پرنشاط را برای کاربران فراهم آورده است. مدیر پایگاه اینترنتی « نسیم مطهر»  اظهار داشت: با توجه به ضرورت آشنایی اقشا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پایگاه اینترنتی نسیم مطهر فضایی جذاب برای آشنایی با آثار استاد مرتضی مطهری (ره)

 پایگاه اینترنتی « نسیم مطهر»، با هدف آشناسازی اقشار مختلف با آثار شهید مطهری (ره)، فضایی پرنشاط را برای کاربران فراهم آورده است.

مدیر پایگاه اینترنتی « نسیم مطهر»  اظهار داشت: با توجه به ضرورت آشنایی اقشار مختلف جامعه با آثار ارزشمند شهید مرتضی مطهری (ره)، پایگاه اینترنتی «نسیم مطهر» با هدف ایجاد فضایی جذاب برای کاربران، پاسخگویی به سؤالات روز با استفاده از آثار استاد و تعمیق فهم گزاره‌های دینی از شیوه‌های مختلف هنری،توسط جامعه الزهرای قم شهریور ماه سال گذشته افتتاح شد و دوازدهم اردیبهشت امسال، همزمان با در سالروز شهادت شهید مطهری ارتقا یافت.
حجت‌الاسلام سید محسن طباطبایی ویژگی‌های این سایت را محوریت کامل آثار شهید مطهری (ره)، ارتباط مستمر و هوشمند با کاربران و ایجاد فضای باز علمی جهت بحث و انتقاد مثبت اعلام کرد.
وی در‌باره خدمات موجود در این پایگاه اینترنتی گفت: در این سایت ضمن معرفی طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری (ره) و تبیین ضرورت و اهمیت ارتباط با آثار ایشان، برنامه و سیر مطالعاتی آسان در هشت محور موضوعی ارایه شده است.
مدیر پایگاه اینترنتی «نسیم مطهر» افزود: در این سایت امکان دریافت متن كتاب‌ها به صورت فایل فشرده، ثبت نام و اختصاص صفحه ویژه به هر یک از اعضا وجود دارد.
طباطبایی ارسال کتابی در معرفی شخصیت شهید مطهری (ره) و تهیه کتب استاد با تخفیف ویژه و ارسال پستی آن برای اعضایی که متقاضی مطالعه مستقیم کتاب‌اند را از دیگر ویژگی‌های این سایت اعلام كرد.
وی خاطرنشان ساخت: کاربران می‌توانند در پنج تالار مجزا، شامل موضوعات: تاریخ و سیره، اخلاق و عرفان، جهان‌بینی و عقاید، سیاسی اجتماعی و زنان و فلسفه و اقتصاد همراه با امکانات پیشرفته پرسش‌ها و نظرات خود را مطرح کنند.
مدیر سایت « نسیم مطهر » برنامه هوشمند آزمون را مهم‌ترین وجه تمایز این سایت با موارد مشابه برشمرد و اظهار داشت: عملکرد بخش آزمون به این ترتیب است که کاربر تعداد سؤالات مورد علاقه خود را از چهار گزینه ساده، معمولی، محتوایی و ویژه مشخص نموده و بلافاصله متن برگه امتحانی همراه با زمان‌سنج برای او ظاهر می‌شود كه باید در مدت معین به سؤالات پاسخ گوید؛ سپس برگه امتحانی تصیح شده و در صورت قبولی، جوایزی ارسال و اجازه ادامه سیر مطالعاتی به کاربر داده می‌شود. تجدیدی در امتحان نیز ضوابط خاصی دارد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.nasimemotahar.com مراجعه کنند.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین