سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ست   نماینده ولی‌فقیه و سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه طی سخنانی جایگاه رفیع علم و علماء‌ را با استناد به روایاتی از پیامبر اعظم(ص) جایگاه پیامبران دانست و اظهار داشت: ‌برای این جایگاه هیچ بدیلی وجود ن...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جایگاه علم، جایگاه بی بدیل پیامبران است

  نماینده ولی‌فقیه و سرپرست سازمان اوقاف و امور خیریه طی سخنانی جایگاه رفیع علم و علماء‌ را با استناد به روایاتی از پیامبر اعظم(ص) جایگاه پیامبران دانست و اظهار داشت: ‌برای این جایگاه هیچ بدیلی وجود ندارد.

 در این مراسم، حجت‌الاسلام نظام زاده علم وآگاهی را بیانگر كمال و سعادت انسان عنوان و تصریح كرد: به دنبال این آگاهی و دانایی قدرت پدید می‌آید و اگر امروز ما به دستیابی چرخه انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای افتخار می‌كنیم این مبتنی بر دانش و علم جوانان این ملت است و آنانكه در این وادی گام بر می‌دارند باید شاكر باشند كه در عرصه تعلیم و تربیت هستند.

یادآور می‌شود: در این مراسم حجت‌الاسلام محمدی یكی از اساتید دانشكده‌های علوم قرآنی نیز طی سخنانی به نمایندگی از جمع اساتید به ضرورتهای موجود در دانشكده‌ها از نظر ساختاری و تشكیلاتی ارتقای سطح علمی و خدماتی اشاره كرد و خاوستار بهره‌گیری بیشتر از ظرفیتهای موجود شد.

در ابتدای مراسم نصر‌الله چمران، سرپرست دانشكده‌های علوم قرآنی گزارشی از روند تاسیس و توسعه دانشكده‌‌ها ارائه كرد.
شایان ذكر است به مناسبت گرامیداشت هفته معلم مراسم تجلیل از اساتید دانشكده علوم قرآنی تهران شب دوشنبه یازدهم ماه جاری در دانشكده علوم قرآنی برگزار شد و در پایان این مراسم، هدایایی به 45 تن از اساتید دانشكده علوم قرآنی اهدا شد.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین