سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
لم مراسم بزرگداشت سالروز شهادت شهید آیت الله مرتضی مطهری و تجلیل از معلمان استان، با حضور جمعی از معلمان، فرهنگیان و دانش آموزان در جوار مرقد مطهر این شهید در حرم مطهر حضرت معصومه '' صبح دیروز برگزار شد.  ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری گردهمایی معلمان و فرهنگیان استان قم در آرامگاه شهید مطهری در روز معلم

مراسم بزرگداشت سالروز شهادت شهید آیت الله مرتضی مطهری و تجلیل از معلمان استان، با حضور جمعی از معلمان، فرهنگیان و دانش آموزان در جوار مرقد مطهر این شهید در حرم مطهر حضرت معصومه '' صبح دیروز برگزار شد.

 در این مراسم رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان قم درسخنانی شهید آیت الله مرتضی مطهری ر الگو و اسوه برای همگان دانست وتصریح كرد: در این زمان فقدان وجود شخصیت هایی همچون شهید مطهری بیش از هر زمان احساس می شود، او با شهادتش اسلام را انقلاب را حیاتی نو بخشید.

حجت الاسلام ایرانی، به عوامل موفقیت این استاد بزرگ اشاره كرد و گفت: از عوامل موفقیت این استاد بزرگ خود شناسی و مكتب شناسی او بود شهید مطهری همه ابعاد اسلام را مطالعه نمود و با شناخت این مكتب تمام عمرش را درراه نشر و گسترش این فرهنگ الهی صرف نمود.

وی ویژگی زمان شناسی استاد شهید را در مبارزه با مكاتب مادی و افكار هجومی غرب را از دیگر عوامل توفیق شهید مطهری خواند و افزود: وی متناسب با نیاز وضرورت زمان، قلم، بیان و كلام خویش را در آن مسیر به كار گرفت و در زمان اوج گیری مكاتب مادی و افكار ماركسیسم و اومانیسم آنها را مورد انتقاد قرار می دهد و با نوشتن كتاب در برابر آنها می ایستد و اهل تسامح و تساهل در كار ایشان نبود.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان، یكی از رموز موفقیت مردان بزرگ را نظم و دقت شناسی آنها دانست و اخلاص و استقامت شهید مطهری را دربرابرناملایمات زندگی و تلاش خستگی ناپذیر درزندگی را از رموز جاودانه ماندن شهید مطهری دانست.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین