سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
یم حضرت آیت‌الله مكارم شیرازی  با اشاره به عدم حصول اجماع غربی ها علیه ایران تصریح كرد: با قدرت ایستاده‌ایم و نمی‌توانیم عقب‌نشینی كنیم؛ زیرا مطمئنیم كه پیروز می‌شویم، شرایط ما با افغانستان و عراق متفاوت است. &nbs...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

در صورت اجماع جهانی علیه ایران هم از حق خود عقب نشینی نمی كنیم

حضرت آیت‌الله مكارم شیرازی  با اشاره به عدم حصول اجماع غربی ها علیه ایران تصریح كرد: با قدرت ایستاده‌ایم و نمی‌توانیم عقب‌نشینی كنیم؛ زیرا مطمئنیم كه پیروز می‌شویم، شرایط ما با افغانستان و عراق متفاوت است.  آیت‌الله شیرازی در پاسخ به توان‌مندی ایران در زمینه انرژی هسته‌ای گفت: پیروزی هسته‌ای برای ملت ما یك مسأله سرنوشت ساز شده است، یعنی تمام اقشار جامعه و گروه‌های مختلف سیاسی خواهان این حق هستند.

وی با بیان این‌كه هیچ كسی در ایران نمی‌تواند از این فن‌آوری صرف نظر كند، اظهار داشت: این‌كه غربی ها با هم متحد شوند و بر ضد ما اقدامی انجام دهند، احتمالی است كه از نظر سیاسی و اجتماعی قابل قبول نیست. اگر هم این اقدام صورت گیرد ما با قدرت ایستاده‌ایم و نمی‌توانیم عقب‌نشینی كنیم؛ زیرا مطمئن هستیم كه پیروز می‌شویم. شرایط ما با افغانستان و عراق متفاوت است. ملت ایران قدرت‌مند است، به همین دلیل خودش را باور كرده و اعتماد به نفس دارد.

این مرجع تقلید با اشاره به شعار ملت‌های عراق و افغانستان مبنی بر خروج اشغالگران از سرزمین‌ آن‌ها خاطر نشان ساخت: ملت‌های مسلمان این دو كشور شعار می‌دهند كه بیگانگان از كشور ما بیرون بروند. این اقدام هم به نفع خود اشغالگران و هم به نفع ما و اگر به اشغال خود ادامه دهند، هم به ضرر ماست و هم به ضرر خود آن‌ها.

بنا بر گزارش رسا، وی تاكید كرد: آمریكایی‌ها هرگز نمی‌توانند ملت افغانستان‌ و عراق را بر ضد ما تحریك كنند، ولی وجود اشغال‌گران در این دو كشور برای ما موجب نگرانی است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین