تبیان، دستیار زندگی
نتفی است انصاریان عضو تیم پیروزی است! داوران هم نمی خواهند موفقیت تیم پرسپولیس را ببینند مدیرعامل باشگاه پیروزی با تاكید بر اینكه بازیكنان پیكان از روی عمد علی دایی را مصدوم كردند، از احتمال بهبود و حضور این بازیكن برای بازی ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

غمخوار:

حضور دایی در الوحده كاملا منتفی است

انصاریان عضو تیم پیروزی است!

داوران هم نمی خواهند موفقیت تیم پرسپولیس را ببینند

مدیرعامل باشگاه پیروزی با تاكید بر اینكه بازیكنان پیكان از روی عمد علی دایی را مصدوم كردند، از احتمال بهبود و حضور این بازیكن برای بازی برابر فولاد سپاهان خبر داد.

اكبرغمخوار، در گفت و گو باخبرنگار فوتبال ایسنا، در مورد آخرین وضعیت علی دایی افزود: پای مصدوم" دایی" درد و ورم شدیدی كرده است كه پزشكان با تمام تلاش سعی می كنند با رفع مصدومیت  وی را به بازی تیم ملی برسانند، چرا كه در حال حاضر بزرگ ترین دغدغه باشگاه احتمال عدم حضورش در برابر اردن است.

وی تصریح كرد: بر این اساس باشگاه ها و بازیكنان باید در برخورد با ملی پوشان مراقب باشند تا مصدومیت آنها شرایط را برای تیم ملی دشوار نكند.

غمخوار خاطر نشان كرد: مساله حضور" علی دایی" در باشگاه الوحده امارات نیز با نظر خودش كاملا منتفی شده است و در این راستا وی این فصل كاملا در اختیار تیم پیروزی خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه پیروزی همچنین در خصوص سرنوشت نهایی علی انصاریان گفت: انصاریان عضو تیم پیروزی است و تا به حال نیز كسی به وی نگفته است كه از این تیم باید جدا شود، هر چند كه با عدم علاقه اش به ترانسفر شدن، در جلسه ای مشترك شرایط جدید وی را بررسی خواهیم كرد. وی با انتقاد مجدد از قضاوت های علی خسروی و جلال مرادی در بازی های تیم پیروزی اظهار داشت: متاسفانه داوران ایرانی آموزش های لازم را برای قضاوت ندیده اند و در این راستا اگر نسبت به اشتباهاتشان انتقادی نیز صورت می گیرد، نمی خواهند آن را بپذیرند كه در این راستا لازم است كمیته داوران اقداماتی را انجام دهند.

غمخوار افزود:" علی خسروی " به نفع تیم پیروزی سوت می زد ، ولی در عوض بازی را كند می كرد كه این می تواند نهایت اشتباه یك داور باشد. وی تاكید كرد: ظاهرا هیچ كس حتی داوران نیز نمی توانند موفقیت تیم پیروزی را ببیند و همه در این مسیرخواهان ضربه زدن به تیم ما هستند. مدیرعامل باشگاه پیروزی( پرسپولیس) در پایان با رد شایعه وام 5 میلیارد ریالی علی دایی به باشگاه پیروزی، از انجام كلیه تعهدات مالی باشگاه تا ظرف یك هفته آینده خبر داد.