سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
یت  رئیس مؤسسه فرهنگی انتظار در گفتگو باشبستان از پاسخ به بیش از 10 هزار سؤال و شبهه با موضوع مهدویت خبر داد.   حجت الاسلام والمسلمین معصومی افزود : علاوه بر هشتمین گفتمان مهدویت و گفتمان بین المذاهبی شیعه وا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پاسخ به بیش از 10 هزار سؤال و شبهه با موضوع مهدویت

 رئیس مؤسسه فرهنگی انتظار در گفتگو باشبستان از پاسخ به بیش از 10 هزار سؤال و شبهه با موضوع مهدویت خبر داد.

  حجت الاسلام والمسلمین معصومی افزود : علاوه بر هشتمین گفتمان مهدویت و گفتمان بین المذاهبی شیعه واهل سنت در سال آینده، همایش بین الادیانی مصلح موعود بین ادیان اسلام، مسیحیت و یهودیت در لبنان برگزار می شود.

وی افزود: این همایش به عنوان مقدمه ای جهت کنگره جهانی مصلح موعود با موضوع بررسی موعودگرایی در عرصه مکاتب دنیا خواهد بود که با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و همکاری پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و نهادهای فعال موعودگرایی در خارج از کشور برگزار می شود.

رئیس مؤسسه فرهنگی انتظار نور ادامه گفت : پاسخ به بیش از 10 هزار سؤال و شبهه با موضوع مهدویت، انتشار بیش از 13 عنوان کتاب، آماده سازی 8 اثر پژوهشی جهت انتشار و بررسی بیش از 150 عنوان پژوهشی، راه اندازی دو سایت اینترنتیwww.monjee.com و www.moslih.org به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی از فعالیت های این موسسه بوده است.

وی همچنین از همکاری این مؤسسه با پژوهشگران و دانشجویان جهت تدوین مقالات و پایان نامه ها با محوریت مهدویت در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خبر داد و گفت: ایجاد پژوهشکده مجازی مؤسسه فرهنگی انتظار نور با هدف استفاده از ابزار مدرن برای اشاعه فرهنگ مهدویت از اقدامات آینده این مرکز است.

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین