تبیان، دستیار زندگی
برنامه ها و سریال ها رمضانی امسال با صدای خوانندگانی همچون محمد اصفهانی، علی زند وکیلی، گروه پالت و ... راهی آنتن می شوند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خواننده‌هایی که رمضان ۹۶ صدایشان را می‌شنویم

برنامه‌ها و سریال‌های رمضانی امسال با صدای خوانندگانی همچون محمد اصفهانی، علی زند وکیلی، گروه پالت و ... راهی آنتن می‌شوند.

پیشخوان خبر تبیان

خواننده های رمضان 96

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، محمد اصفهانی، تیتراژ «نفس»، سریال رمضانی شبکه سه سیما به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان را می‌خواند.

محمد اصفهانی که پیشتر نیز با جلیل سامان همکاری کرده و ترانه‌ای از عبدالجبار کاکایی را در سال ۸۹ برای تیتراژ سریال «ارمغان تاریکی» خوانده بود، در پروژه «نفس» نیر با این کارگردان همکاری کرده و شعری در فضای عاشقانه را برای سریال ماه رمضانی شبکه سه سیما خوانده است.

همچنین علی زند وکیلی تیتراژ مجموعه تلویزیونی «زیر پای مادر» را می‌خواند. زیر پای مادر برای پخش از شبکه سه سیما تدارک دیده شده است.

محمد سعید میرزایی ترانه سرا و فرزین قره گوزلو موسیقی تیتراژ این مجموعه تلویزیونی را ساخته که علی زند وکیلی آن را خوانده است.

تیتراژ ویژه برنامه نسیم تحت عنوان «هزار داستان »به گروه «پالت » رسید. این گروه موسیقی پیش از این تیتراژ سریال «لیسانسه‌ها» را در کارنامه خود داشته است.

خواننده تیتراژ برنامه تلویزیونی «ماه عسل» نیز هنوز به صورت قطعی اعلام نشده است؛ اما برخی رسانه‌های محمد علیزاده را به عنوان خواننده تیتراژ این برنامه رمضانی معرفی کرده‌اند.


منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .