تبیان، دستیار زندگی
معاون رئیس هیات اجرایی حزب الله لبنان گفت: متهم کردن جمهوری اسلامی ایران و حزب الله لبنان به تروریسم یک دروغ آشکار و بزرگ است و ایران و حزب الله هستند که با تروریست ها مقابله کردند و در این راه خون دادند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

متهم کردن ایران و حزب‌الله به تروریسم یک دروغ بزرگ است

معاون رئیس هیات اجرایی حزب‌الله لبنان گفت: متهم کردن جمهوری اسلامی ایران و حزب‌الله لبنان به تروریسم یک دروغ آشکار و بزرگ است و ایران و حزب‌الله هستند که با تروریست‌ها مقابله کردند و در این راه خون دادند.

پیشخوان خبر تبیان
حزب الله

به گزارش تبیان به نقل از  ایسنا، العهد نوشت:، شیخ علی دعموش، معاون رئیس هیات اجرایی حزب‌الله لبنان گفت: متهم کردن ایران و جنبش‌های مقاومت در لبنان و فلسطین به تروریسم یک دروغ بزرگ و آشکار است و دو کشوری که تمام جهان می‌داند که آنها اساس تروریسم و منبع حقیقی آن‌ هستند، ایران را به مرکز تروریسم متهم می‌کنند.

وی افزود: آل سعود و وهابی‌ها و همپیمانانشان یعنی آمریکا و رژیم صهیونیستی تولیدکننده و موسس اصلی تروریسم در منطقه و جهان و حامی اصلی آن هستند نه ایران و حزب‌الله و جنبش‌های مقاومت. جمهوری اسلامی ایران و حزب‌الله و همپیمانانشان یعنی جنبش‌های مقاومت و آزادسازی بودند که با تروریست‌ها مقابله کردند و در این راه شهدای زیادی دادند در حالی که عربستان و آمریکا تروریست‌ها را تحریک می‌کنند و برای اجرایی کردن نقشه‌ها و توطئه‌هایشان گروهک‌های تروریستی را به کار می‌گیرند.

شیخ دعموش در ادامه گفت: خونریزی‌هایی که در بحرین، یمن و عوامیه (از مناطق شیعه نشین عربستان) اتفاق افتاد یک جنایت بزرگ در حق بشریت است و عامل اصلی آن عربستان و آمریکا هستند که حامی اصلی تروریسم در منطقه و جهانند.

وی در پایان گفت: مقاومت با تمام قدرت و شجاعت به راه خود ادامه خواهد داد و نشست با آمریکا و رژیم صهیونیستی هیچ سودی برای شما نخواهد داشت.


منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .