وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
ریش مردانه و انواع مدل های آن نقش مهمی در آراستگی ظاهری شما دارد. ریش کامل،ریش مدل دار و یا داشتن ته ریش هر بار صورتی تازه از شما به دیگران نشان می دهد، پس برای این که بدانید کدام نوع ریش با چهره شما همخوانی دارد و چگونه می توا
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ریش هایی زیبا برای مردان خوش تیپ

ریش مردانه و انواع مدل‌های آن نقش مهمی در آراستگی ظاهری شما دارد. ریش کامل،ریش مدل‌دار و یا داشتن ته‌ریش هر بار صورتی تازه از شما به دیگران نشان می‌دهد، پس برای این‌که بدانید کدام نوع ریش با چهره شما همخوانی دارد و چگونه می‌توانید همراه با بهار و سال نو در عین آراستگی آنها را تقویت کنید، این مطلب را بخوانید.

بخش زیبایی تبیان
ریش،مدل، مدل ریش، آراستگی ظاهری، صورت

مراقبت از نوع مردانه: یکی از بهترین راه‌های رسیدگی به‌صورت و ریش‌های مردانه شست‌وشوی روزانه صورت و ریش‌هاست. به علاوه مرطوب کردن و ماساژ دادن صورت که در رشد بیشتر آن تاثیر بسزایی دارد. از طرفی استفاده از لایه‌بردارهای مردانه را باید حتما هفته‌ای یک‌بار به قصد از بین بردن سلول‌های مرده روی پوست صورت در برنامه مراقبتی خود بگنجانید و صورت را با آن ماساژ دهید. با این کار حفره‌های روی پوست صورت شما باز شده و پوست نفسی تازه‌تر می‌کشد. به علاوه این‌که ماساژ با روغن اکالیپتوس، سیاه‌دانه، رزماری و روغن نارگیل به مدت 10 دقیقه روی صورت به شما کمک می‌کند تا ریش پر پشت داشته باشید.

ته ریش برای صورت گردها: برای داشتن ته‌ریش کافی است چند روز ریشتان را نتراشید اما برای کامل‌تر شدن آن بسته به میزان رشد معمولا بین 2 تا 5 روز زمان لازم است. این نوع ریش به صورت‌های گرد بیشتر می‌آید فقط با تیزتر کردن لبه‌های صورت می‌توانید آراستگی بیشتری به آن بدهید.

ریش پرپشت و کادره برای صورت‌های گونه‌دار: سه تا چهار هفته طول می‌کشد که ریش‌های شما پرپشت و نیمه بلند شود، پس بعد از این زمان با استفاده از تریمر(ماشین اصلاح) اندازه مورد نظر را روی صورتتان پیاده و قسمت‌هایی را که موی ضخیم‌تری دارند کوتاه‌تر کنید تا همه جای صورت یکدست شود. این سبک ریش چانه کوچک شما را پر و صورتتان را کشیده‌تر نشان خواهد داد.

ریش بلند برای صورت‌های لاغر و کشیده: این ریش پرطرفدار این روزها مناسب آنهایی است که ریش‌های پرپشت با رشد مناسب دارند. پس بعد از حدود 2 ماه با بلند شدن کامل ریش‌ها آنها را یا روغن‌های نرم‌کننده حالت دهید و تقویت کنید.

ریش کوتاه: این نوع ریش به خاطر ظاهر مرتبی که دارد می‌تواند بعد از اندازه کردن با تریمر، صورتی آراسته و مردانه از شما نشان دهد.رشد این نوع ریش بین 5 تا 10 روز طول می‌کشد و مناسب صورت‌هایی است که موی آن به شکل یکدست در همه جای صورت رشد می‌کند.


منبع: چهاردیواری

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین