وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
فرمانده سپاه قدس ایران در پیامی انتخاب «اسماعیل هنیه» به عنوان رئیس دفتر سیاسی حماس را تبریک گفت و نسبت به ادامه تلاش های حماس در امتداد خط جهادی این جنبش ابراز امیدواری کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پیام تبریک سردار قاسم سلیمانی به «اسماعیل هنیه»

فرمانده سپاه قدس ایران در پیامی انتخاب «اسماعیل هنیه» به عنوان رئیس دفتر سیاسی حماس را تبریک گفت و نسبت به ادامه تلاش‌های حماس در امتداد خط جهادی این جنبش ابراز امیدواری کرد.

پیشخوان خبر تبیان
قاسم سلیمانی

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس ایران در پیامی انتخاب «اسماعیل هنیه» به ریاست دفتر سیاسی حماس را تبریک گفت. 

سردار سلیمانی، در این پیام انتخاب «یحیی السنوار » به عنوان رئیس دفتر سیاسی این جنبش در نوار غزه را نیز تبریک گفت .

بر اساس گزارش شبکه «المیادین» در این پیام خطاب به هنیه آمده است: امیدوار به تلاش‌های شما برای ریشه‌دواندن و نهادینه کردن مقاومت در امتداد خط جهادی جنبش حماس هستیم.

وی افزود: امیدواریم به دستان شما خیری که به سود ملت فلسطین است رقم بخورد؛ استکبار و ابزار صهیونیستی‌اش دنبال ضربه زدن به امت هستند.

فرمانده سپاه قدس ایران سپس تأکید کرد: استکبار جهانی و مزدور صهیونیستی آن دنبال منحرف کردن جهاد امت از مسیر اسلامی آن هستند، اینها به دنبال ربودن قدس هستند آنهم در لحظه‌ای سخت که حامیان این شهر دچار ضعف اراده شده‌اند و از آن دست کشیده‌اند.

قاسم سلیمانی سپس تصریح کرد: جز مردان بزرگ، دست به انجام دستاوردهای بزرگ در شرایط دشوار نمی‌زنند؛ به دوراندیشی شما –همانگونه که با شما عهد بسته‌ایم- برای رسیدن به آینده‌ای بهتر که در آن بحران‌های داخلی با زیرکی حل می‌شود، چشم دوخته‌ایم.

وی در ادامه گفت: به تلاش‌های شما برای بازگشت دوباره آرمان فلسطین در صدر مبارزه جهانی مسلمانان و آزادگان چشم دوخته‌ایم، بر این نکته تأکید می‌کنیم که همگان باید در خدمت آرمان فلسطین باشند و اجازه ندهیم که این مساله قربانی منافع دیگران و برخی صف‌بندی‌ها شود.

فرمانده سپاه قدس ایران تصریح کرد: امیدواریم سعی و تلاش شما تا آزادسازی مسجدالاقصی و تمام خاک فلسطین به دست قهرمانان فلسطینی ادامه یابد و قدس مانند گذشته دوباره به مرکز دیدار تمامی مسلمانان و مسیحیان  تبدیل شود.


منبع : فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین