تبیان، دستیار زندگی
ویژه برنامه شب های شیدایی از 16 خرداد ماه و از ساعت 22 در کنار دریاچه هورالهویزه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس آغاز می شود و تا پایان ماه مبارک رمضان میزبان علاقه مندان است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شب های شیدایی از 16 خرداد

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خبر داد

ویژه برنامه شب های شیدایی از 16 خرداد ماه و از ساعت 22 در کنار دریاچه هورالهویزه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  آغاز می شود و تا پایان ماه مبارک رمضان میزبان علاقه مندان است.

بخش فرهنگ پایداری تبیان
شب های شیدایی

اصغر رضوانی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با اعلام خبر فوق افزود: به دلیل تقارن ماه مبارک رمضان با امتحانات دانشجویان و دانش آموزان ، سالگرد  ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد ؛ امسال این ویژه برنامه از 16 خرداد ماه آغاز می شود.

وی بیان داشت: مانند سالهای گذشته در شب های قدر نیز مسجد جامع خرمشهر موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس میزبان شب زنده داران شب های قدر است .

رضوانی اظهار داشت: اجرای مراسم مولودی خوانی در روز میلاد با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در مسجد جامع خرمشهر از دیگر برنامه های ماه مبارک رمضان است.

وی با اشاره به برنامه های گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر تصریح کرد: در 4 خرداد ماه روز مقاومت و پایداری  مراسم گرامیداشت حماسه و پایمردی مردم دزفول برگزار و در 3 خرداد ماه روز مقاومت ، ایثار و پیروزی از جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس  تجلیل می شود.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس خاطر نشان کرد: برپایی کارگاه هنری ، اجرای نور نمای مسجد جامع خرمشهر و آبنمایش در یاچه هورالهویزه و برپایی نمایشگاه آثار سیاه قلم اکبر حسینخانی از دیگر برنامه های سالگردآزاد سازی خرمشهر است که تا 7 خردادماه ادامه دارد.


منبع: روابط عمومی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس