تبیان، دستیار زندگی
این اتفاق جلوی چشمان تیزبین خبرنگاران و شبکه های خبری جهان در فرودگاه اسرائیل رخ داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ترامپ توسط همسرش در اسرائیل تحقیر شد!!!

این اتفاق جلوی چشمان تیزبین خبرنگاران و شبکه های خبری جهان در فرودگاه اسرائیل رخ داد.

پیشخوان خبر تبیان
ترامپ و ملانیا

به گزارش تبیان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ فیلمی که به تازگی از لحظه ورود دونالد ترامپ و همسرش ملانیا به اسرائیل منتشر شده است تبدیل به یکی از ویدئوهای پر و صدا در اینترنت شده است. این فیلم ترامپ و ملانیا را روی فرش قرمز فرودگاه در حال قدم زدن با بنجامین نتانیاهو؛ نخست وزیر اسرائیل و همسرش  سارا نشان می دهد.

در این فیلم مشاهده می شود هنگامی که ترامپ دست خود را دراز می کند تا دست همسرش را بگیرد ناگهان ملانیا دست وی را پس می زند. این اتفاق دقیقا در مقابل چشمان تیزبین خبرنگاران و عکاسان رخ داد. ترامپ و ملانیا که حدود 11 سال پیش با یکدیگر ازدواج کرده اند دارای یک فرزند  پسر 11 ساله با نام "بارون " هستند.

انتشار این ویدئوی کوتاه در توئیتر با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران توئیتر در توئیتی نوشت: " رفتار ترامپ با ملانیا تحقیر آمیز بود. او جلوتر از ملانیا حرکت می کرد، وی را کاملا فراموش کرده بود، در هنگام پیاده شدن از ماشین در را برایش باز نکرد و حالا می خواهد دست ملانیا را بگیرد؟!

گفتنی است؛ پیشتر نیز در مراسم عید پاک هنگامی که ترامپ فراموش کرده بود تا در هنگام پخش سرود ملی دستانش را به نشانه احترام روی سینه اش قرار دهد، ملانیا سعی کرد تا بطور مخفیانه وی را آگاه کند که این حرکت نیز از دید خبرنگاران و عکاسان مخفی نماند و تبدیل به سوژه ای داغ شد.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .