تبیان، دستیار زندگی
نیروهای امنیتی آل خلیفه که از صبح امروز یورش گسترده ای را به منطقه الدراز آغاز کرده بودند با ورود به منزل شیخ عیسی قاسم چندین نفر را بازداشت کردند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

یورش نیروهای امنیتی آل خلیفه به منزل شیخ عیسی قاسم

نیروهای امنیتی آل خلیفه که از صبح امروز یورش گسترده‌ای را به منطقه الدراز آغاز کرده بودند با ورود به منزل شیخ عیسی قاسم چندین نفر را بازداشت کردند.

پیشخوان خبر تبیان
نیروهای امنیتی بحرین

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری تسنیم، منابع محلی از بحرین گزارش دادند نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه پس از تیراندازی گسترده به سمت منزل شیخ عیسی قاسم و درگیری با مردمی که برای دفاع از او در منطقه حاضر بودند، وارد منزل رهبر شیعیان بحرین شده و تمام افرادی که برای دفاع از او در داخل منزل حضور داشتند بازداشت کردند.

تاکنون اطلاع دقیقی از سرنوشت شیخ عیسی قاسم در این حمله به دست نیامده است.

درپی آغاز یورش نیروهای رژیم بحرین به محل سکونت آیت الله شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی شیعیان این کشور در منطقه الدراز، علمای بحرینی از همه مردم خواستند تا برای دفاع از ایشان به منطقه الدراز بروند.

شمار زیادی از نیروهای کماندوی رژیم بحرین از پادگان الضلع عازم منطقه الدراز شده‌اند و برخی گزارش‌ها حاکی است شمار زخمی‌ها به بیش از یکصد نفر رسیده است.‬‎ ‫یک فروند بالگرد رژیم بحرین نیز به سمت مدافعان در منطقه الدراز تیراندازی می‌کند.‬


منبع : تسنیم

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .