تبیان، دستیار زندگی
ویژه برنامه تلویزیونی لبخند کارون به مناست سالروز آزادسازی خرمشهر، سه شنبه تا پنجشنبه این هفته به صورت زنده هر شب از شبکه افق پخش می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«وحید ایمانی» مجری شبکه افق شد

ویژه برنامه تلویزیونی «لبخند کارون» به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، سه شنبه تا پنجشنبه این هفته به صورت زنده هر شب از شبکه افق پخش می‌شود.

پیشخوان خبر تبیان

وحید ایمانی

به گزارش  تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، حماسه آزادسازی خرمشهر یکی از نقاط عطف دوران دفاع مقدس است، روزی که دشمن بعثی و حامیان غربی اش دریافتند نمی توان با زور اسلحه، انقلابی را که پشتوانه مردمی دارد و رهبرش مرجع تقلیدی است که جز از خداوند نمی هراسد را شکست داد.

آزادی شهر خون و قیام طی عملیات «الی بیت المقدس» از نظر نظامی اهمیت زیادی داشت، شهری که پس از حمله نیروهای عراقی توسط جمعی از نیروهای داوطلب از شهرهای مختلف، به مدت 6 ماه و به صورت خانه به خانه در مقابل دشمن مقاومت کرده بود.

پیام امام راحل در مورد این حماسه بزرگ هم دارای ابعاد و حرف های بسیار بود، ایشان در پیامی که سوم خرداد سال 1361 به مناسبت آزادسازی خرمشهر صادر کردند فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

پیام امام راحل در مورد این حماسه بزرگ هم دارای ابعاد و حرف های بسیار بود، ایشان در پیامی که سوم خرداد سال 1361 به مناسبت آزادسازی خرمشهر صادر کردند فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد». به همین مناسبت شبکه افق سیما طی روزهای سه شنبه تا پنجشنبه این هفته، ویژه برنامه سالروز آزادسازی خرمشهر را به صورت زنده روی آنتن می رود.

این برنامه با عنوان «لبخند کارون» طی این سه روز هر شب از استان خوزستان و کناره کارون پخش می شود و شامل بخش های مختلف همچون گفت وگو با بعضی از فرماندهان و فاتحان خرمشهر، جُنگ شادی، اجرای خوانندگان بومی و ملی، میان برنامه های مختلف و گزارش هایی از مناطق جنگی جنوب کشور خواهد بود. نعمت الله مهدیانی تهیه کننده این ویژه برنامه است و وحید ایمانی و احسان متولی هم اجرای آن را بر عهده دارند.

همچنین قرار است گزارشی از تشییع پیکر شهدای گمنام یادمان شهدای والفجر اروندکنار که چهارم خردادماه صورت می گیرد در قالب این برنامه روی آنتن شبکه افق برود.

«لبخند کارون» سه شنبه تا پنجشنبه این هفته هر شب ساعت 22:00 به صورت زنده از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت 15:30 روز بعد خواهد بود.

منبع: خبرگزاری فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .