تبیان، دستیار زندگی
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال معتقد است شاگردان منصوریان باید در تهران کار العین را تمام می کردند، چون در بازی برگشت خبری از حمایت تماشاگران نیست.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

روشن: استقلال باید در آزادی کار را تمام می‌کرد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال معتقد است شاگردان منصوریان باید در تهران کار العین را تمام می‌کردند، چون در بازی برگشت خبری از حمایت تماشاگران نیست.

پیشخوان خبر تبیان
استقلال

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا؛حسن روشن  درباره پیروزی استقلال مقابل العین امارات با تک گل دقایق پایانی کاوه رضایی، اظهار کرد: خدا را شکر استقلال در این بازی به پیروزی رسید و هر چند نتیجه‌ مطلوبی بود اما برای صعود کافی نیست. شنیدم که برخی   گفته‌اند نصف مسیر صعود طی شده است، در حالی که با یک برد نمی‌توان این حرف را زد. بردی که با یک گل بوده و با توجه به این که ما در دقایق پایانی با پنالتی‌ به گل رسیدیم، نشان می‌دهد که کارمان در بازی برگشت به مراتب سخت‌تر خواهد بود.

وی افزود: این برد برای ما شیرین بود اما بیشتر به نفع اماراتی‌ها شد. پیروزی یک بر صفر با حمایتی که تماشاگران در این بازی کردند چندان راضی کننده نبود.  امیدوارم که در بازی برگشت بازیکنان روی خلاقیت خودشان به گل برسند. ما باید در تهران کار را تمام می‌کردیم و با اقتدار می‌بردیم. اگر هواداران نبودند این برد هم به دست نمی‌آمد. مردم خیلی خوب هستند و دیروز واقعا سنگ تمام گذاشتند. محرومیت‌هایی که اجرا می‌شود به ما گوشزد می‌کند که نبود هوادار چقدر می‌تواند تاثیرگذار باشد.  به خصوص دو تیم استقلال و پرسپولیس که نبود تماشاگر می‌تواند تا 40 درصد از قدرت تیم کم کند. به‌ هر حال امیدوارم که در بازی برگشت به پیروزی برسیم، اما با قدرتی که تیم‌های عربی دارند حتی تیم‌های پرسپولیس و استقلال خوزستان هم به مشکل خواهند خورد.

فکر می‌کنم  که اگر منصوریان بتواند همین  تیم را حفظ کند، هیچ نیازی به ترمیم نیست. ما حتی جپارف را هم نمی‌خواهیم چون تیمی که سیر صعودی داشته است اگر بخواهد تغییر کند لطمه خواهد خورد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره  اظهار نظر منصوریان مبنی بر این که   استقلال نمی‌توانست مقابل العین مالکانه بازی کند، در این‌باره توضیح داد: این حرف‌ها سلایق شخصی سرمربی است، اما به نظر من نباید جلوی العین به این شکل بازی می‌کردیم. من زمانی که با عوامل تیم الاهلی امارات صحبت می‌کردم دیدم که خیلی خوشحال بودند که به العین نخورده‌اند، چون هر دو تیم از یک کشور هستند اما العین شیخ‌های پولدارتری دارند. با این حال من خوشحال بودم که به العین خوردیم، چون می‌توانستیم از حمایت تماشاگران استفاده کنیم. در این شرایط باید سر تا پا حمله بودیم تا به برد قاطع می‌رسیدیم.

روشن همچنین در پاسخ به این پرسش که استقلال در فصل نقل‌ و انتقالات  در کدام نقاط نیاز به ترمیم دارد به ، گفت‌:  فکر می‌کنم  که اگر منصوریان بتواند همین  تیم را حفظ کند، هیچ نیازی به ترمیم نیست. ما حتی جپارف را هم نمی‌خواهیم چون تیمی که سیر صعودی داشته است اگر بخواهد تغییر کند لطمه خواهد خورد. همه بازیکنان در این تیم زحمت کشیدند و مسیر را درست رفتند. اگر بخواهیم بازیکن جدیدی بیاوریم به آنها کم لطفی کرده‌ایم. حتی کادرفنی هم نباید تغییر کند و همه باید سر جایشان بمانند.

حسن روشن که هدایت تیم‌ ‌ملی ناشنوایان را بر عهده دارد در پایان با اشاره به برگزاری اردوی این تیم در اردبیل، عنوان کرد: دیروز بازی دوستانه‌ای برگزار کردیم و پنجشنبه هم با تیم منتخب اردبیل مصاف خواهیم داشت. این تیم دوشنبه به تهران بر می‌گردد و آماده مسابقاتی می‌شود که قرار است در تیر ماه برگزار می‌شود. متاسفانه توجه کمی از سوی مسئولان و رسانه‌ها به این تیم می‌شود، در حالی که ما با پرچم ایران می‌خواهیم در مسابقات شرکت کنیم. فکر می‌کنم چون این جا دلال بازی وجود ندارد توجه کمتری به آن می‌شود.

منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .