تبیان، دستیار زندگی
صبح امروز با وساطت مهدی چمران و هادی ساعی، علیرضا دبیر و عباس جدیدی با یکدیگر آشتی کردند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آشتی‌کنان جدیدی و دبیر در صحن علنی شورای شهر

صبح امروز با وساطت مهدی چمران و هادی ساعی، علیرضا دبیر و عباس جدیدی با یکدیگر آشتی کردند.

پیشخوان خبر تبیان
شورای شهر تهران

به گزارش تبیان به نقل از  ایسنا، امروز در جلسه سیصد و چهل و هفتم شورای شهر تهران، چمران ضمن دعوت از عباس جدیدی و علیرضا دبیر از آنها خواست که در صحن با یکدیگر روبوسی کرده و با هم آشتی کنند و گفت: هادی ساعی نیز نقش ساقدوش را خواهد داشت.

عباس جدیدی پس از آشتی با علیرضا دبیر با بیان اینکه ما مشکلی با کسی نداریم گفت: اما درد و دل‌های ما ورزشکاران را نیز گوش کنید، چراکه سه سال است انواع و اقسام تهمت‌ها، افترا، انگ و شایعه را به ما می‌چسبانند و حرف و حدیث‌های مختلفی در مورد ما ورزشکاران در سایت و شبکه‌های مجازی تحت عناوین مختلف منتشر می‌شود.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها یک روز خبر درگیری با راننده را منتشر کرده و روز دیگر در موضوعات خانوادگی‌ام سرک کشیدند، گفت: وضعیت به گونه‌ای شده که عادت کردم که هر روز که از خواب بیدار می‌شوم، با یک داستان جدید روبه‌رو شوم و در تمام این مدت ما ورزشکاران با هم دوست هستیم اما خدا وکیلی با شما این کارها را می‌کردند، چه می‌کردید؟

این عضو شورای شهر تهران گفت: جامعه ورزشی برای خدمت‌گذاری به مردم به شورا آمده اما هر روز یک انگ به آن می‌چسباندند که این مساله سبب سرد شدن مردم جامعه و حتی سرد شدن ورزشکاران شده است.

جدیدی با بیان اینکه عزیزان ورزشکار در شورای شهر تحصیلات مرتبط دارند و به عشق خدمت به مردم آبرو گذاشتند، گفت: اما در این سه سال با ما چه کردند؟! من با دبیر همکار بودم و یک عمری هم تیمی بودیم و جوانی خود را با هم پیر کردیم اما چند وقت پیش شبکه مجازی و سایت‌های بیگانه موضوعاتی را علیه دبیر مطرح کردند و خدا شاهد است که من نیز از این موضوع ناراحت شدم اما این شایعات قدرت گرفته بود و دبیر این موضوع را از چشم من می‌دید و من قسم خوردم که روحم هم از این موضوع خبر ندارد و من و دبیر همکار هستیم چراکه می‌خواهیم عمری با هم زندگی کنیم.


منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .