تبیان، دستیار زندگی
اولین سالروز در گذشت صدیقه حکمت همسر سرلشکر خلبان شهید عباس بابایی در قزوین، از ساعت 17:30 تا 19 روز پنج شنبه چهارم خرداد ماه برگزار می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گرامیداشت سالگرد درگذشت همسر شهید عباس بابایی

اولین سالروز درگذشت صدیقه حکمت همسر سرلشکر خلبان شهید عباس بابایی در قزوین، از ساعت 17:30 تا 19 روز پنج‌شنبه چهارم خرداد ماه  برگزار می‌شود.

پیشخوان خبر تبیان

شهید عباس بابایی

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، این مراسم از ساعت 17:30 تا 19 روز پنج‌شنبه چهارم خرداد ماه در مسجد محمد رسول الله(ص) قزوین واقع در چهارراه بلوار شهید آیت‌الله مدرس برگزار خواهد شد.

مرحومه صدیقه حکمت که سال گذشته در بیمارستان نمازی شیراز تحت عمل جراحی پیوند کبد قرار گرفته بود سوم خرداد ماه، دار فانی را وداع گفت. مرحومه خانم حکمت در 28 سالگی همسرش شهید عباس بابایی را از دست داد و بعد از آن با یاد و نام شهید بابایی زندگی‌اش را با سه فرزندش ادامه داد.

شهید عباس بابایی سرلشکر خلبان و معاون عملیات نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از ۶۰ مأموریت جنگی موفق، در 15 مرداد سال 66 بعد از انجام عملیات شناسایی یکی از مناطق جنگی به فیض شهادت نائل آمد. شهید بابایی که در سال 1329 در قزوین متولد شد در هنگام شهادت 37 سال داشت.

منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .