تبیان، دستیار زندگی
این نمایش حاصل تمرین گروهی از فارغ التحیلان موسسه فرهنگی هنری کارنامه به همراه تعدادی از بازیگران حرفه ای و جوان تئاتر است که نگاهی متفاوت به متن هملت اثر شکسپیر دارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«هملت، تهران٢٠١٧» از ۱۰ خردادماه به صحنه می رود

این نمایش حاصل تمرین گروهی از فارغ التحصیلان موسسه فرهنگی هنری «کارنامه» به همراه تعدادی از بازیگران حرفه ای و جوان تئاتر است که نگاهی متفاوت به متن «هملت» اثر شکسپیر دارد.

پیشخوان خبر تبیان

هملت

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، نمایش «هملت، تهران ٢٠١٧» به نویسندگی و کارگردانی کیومرث مرادی که قرار بود از ٢١ اردیبهشت ماه در تماشاخانه تازه تاسیس شهرزاد روی صحنه رود و پیش فروش بلیت آن نیز آغاز شده بود، به دلیل پاره ای از مشکلات اجرای عمومی خود را آغاز نکرد. با حل شدن این مشکلات پیش فروش بلیت این نمایش از چهارشنبه ٣ خردادماه آغاز می شود. همچنین با توافقات صورت گرفته نمایش از ١٠ خردادماه در تماشاخانه شهرزاد روی صحنه می رود.

این نمایش حاصل تمرین گروهی از فارغ التحصیلان موسسه فرهنگی هنری «کارنامه» به همراه تعدادی از بازیگران حرفه ای و جوان تئاتر است که نگاهی متفاوت به متن «هملت» اثر شکسپیر دارد.

زهرا بهروزمنش، آرمیتا فروزنده، محیا صدرزاده، دریا خلیلی، پآنته آ قدیریان، دلنیا قادرپور، فرهاد رادمان، میلاد معیّری، محمد مسگری، سلمان صالحیو رضا داوودوندی در این نمایش ایفای نقش می کنند.

طراح صدا: آیدین الفت، طراح موسیقی: سهیل محجوبی، نوازنده زنده پیانو: علی رضا شفیعی، طراح لباس: دنیا مدنی، طراح گریم: لعیا خرامان، طراح نور: علی کوزه گر، طراح گرافیک و ویدئو: محسن جلدی و هادی جلدی، طراح پوستر و بروشور: هادی جلدی، مشاور طراح صحنه: مرتضی میرمنتظمی، گروه کارگردانی: ماهان شهیدی زاده و کیهان پرچمی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای: آوا فیاض، تبلیغات مجازی: گروه جارچی، دکوراتور: محمدرضا پناهی و عکاس: پدرام فرجام و ساینا قادری دیگر عوامل این اثر نمایشی هستند. کیومرث مرادی سال ۹۵ نمایش های «افسون معبد سوخته» و «نامه های عاشقانه از خاورمیانه» را به صحنه برد.


منبع: خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .