تبیان، دستیار زندگی
رمان بی اسمی اثر احمد شاکری در فرهنگسرا انقلاب نقد وبررسی می شودو در این نشست علی سلیمانی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون همراه با اجرا موسیقی به خوانش بخش هایی از این کتاب می پردازد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تازه‌ترین رمان احمد شاکری نقد می‌شود

رمان «بی اسمی» اثر احمد شاکری در فرهنگسرای انقلاب نقد و بررسی می‌شود.در این نشست علی سلیمانی، بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون همراه با اجرای موسیقی به خوانش بخش هایی از این کتاب می پردازد.

پیشخوان خبر تبیان

رمان بی اسمی

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری فارس، باشگاه کتاب فرهنگسرای انقلاب اسلامی کتاب «بی اسمی» تازه‌ترین اثر احمد شاکری را نقد و بررسی کرده و جشن امضای آن را برگزار می کند.

این نشست سه شنبه، دوم خرداد در آستانه سالروز آزادسازی خرمشهر و با حضور احمد شاکری، نویسنده کتاب «بی اسمی»، جواد جزینی، نویسنده و مدرس داستان نویسی و جهانگیر خسروشاهی، نویسنده و منتقد ادبی برگزار  می شود. در این نشست علی سلیمانی، بازیگر سینما،تئاتر و تلویزیون همراه با اجرای موسیقی به خوانش بخش هایی از این کتاب می پردازد.

وی عضو هیات داوری در جشنواره‌های ادبی از جمله «‌شهید غنی‌پور»، «قلم زرین»، «بسیج دانشجویی»، «جایزه ادبی اصفهان»، «قصه‌های قرآنی» و... است.

لازم به ذکر است احمد شاکری پس از گذشت 10 سال از نگارش انجن مخفی به نگارش این رمان پرداخته است. وی متولد 1353 تهران است. وی عضو هیات داوری در جشنواره‌های ادبی از جمله «‌شهید غنی‌پور»، «قلم زرین»، «بسیج دانشجویی»، «جایزه ادبی اصفهان»، «قصه‌های قرآنی» و... است.

تدریس دوره عناصر داستان و داستان‌نویسی، نقد فیلم‌های مطرح سینمای ایران در مطبوعات، نقد داستان‌ها و رمان‌های معاصر در مطبوعات، عضو و هیات مدیره انجمن قلم ایران، عضو شورای‌عالی ادبیات داستان بسیج، جلسات نقد حضوری با موضوع رمان‌های معاصر فارسی و داستان‌های ترجمه، عضور شورای سردبیری ماهنامه ادبیات داستانی از جمله فعالیت‌های ادبی وی است. از شاکری تاکنون کتاب‌هایی چون سرزمین پدری (مجموعه داستان)، بازتاب (مجموعه نقد پنج رمان: آتش بدون دود، من او، کشتی پهلو گرفته، در جستجوی من، شیدا)، عریان در برابر باد (رمان)، نفس (مجموعه داستان)، انجمن مخفی، و باران نیمروز (مجموعه داستان) منتشر شده است.

این نشست روز سه شنبه دوم خرداد ساعت 16:30 در محل فرهنگسرای انقلاب اسلامی واقع در بزرگراه شهید نواب صفوی، تقاطع پل کمیل، ابتدای کمیل شرقی برگزار می شود و حضور عموم درآن آزاد است.

منبع: خبرگزاری فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .