تبیان، دستیار زندگی
ویزه برنامه یک چکه ماه از اول مبارک رمضان روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت. مستند اجتماعی با رویکرد اغییر در افراد مختلف ساخته شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«یک چکه ماه» ویژه برنامه شبکه مستند

ویژه برنامه  «یک چکه ماه» از اول ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.این مستند اجتماعی با رویکرد تغییر در افراد مختلف ساخته شده است.

پیشخوان خبر تبیان

شبکه مستند

به گزارش تبیان به نقل ازخبرگزاری فارس، این مستند اجتماعی با رویکرد تغییر در افراد مختلف ساخته شده و درآن با کسانی که خواستار تغییر در بزنگاه های زندگی بودند گفت‌وگو می‌شود. ساختار این مستند مشاهده‌گر و گفت‌وگو محور است.

به گفته¬ نازنین پیرکاری تهیه کننده یک چکه ماه، سری اول این مستند در ماه مبارک رمضان پخش خواهد شد و بعد از این ماه نیز با موضوعات و رویکردهای مختلف، ادامه خواهد داشت. هدف از ساخت چنین مستندی زنده کردن امید در افرادی است که مسیرهای اشتباهی را در زندگی شان انتخاب کردند و اکنون انگیزه ای برای تغییر ندارند. بر این اساس سوژه های مربوط به مستند یک چکه ماه از میان افرادی انتخاب شده است که در مسیر بدی از زندگی قرار گرفتند اما توانستند بهترین راه را برای تغییر دادن این مسیر انتخاب کنند. مخاطبان این مستند بیشتر بزرگسالان هستند.


منبع: خبرگزاری فارس

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .