تبیان، دستیار زندگی
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تیم لخویا را بهترین تیم می داند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برانکو: از لخویا ترسی نداریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تیم لخویا را بهترین تیم می‌داند.

پیشخوان خبر تبیان
برانکو

به گزارش  تبیان به نقل از ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار با لخویا قطر در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: خوشحال و مفتخریم که در یک‌هشتم نهایی یک جام معتبر شرکت کرده‌ایم. متاسفانه بدون تماشاگران بازی می‌کنیم که فقدان بزرگی برای ما است. فوتبال و مسابقه را برای هوادار انجام می‌دهیم. ۱۰۰ هزار هوادار ما شانس حضور در ورزشگاه را نخواهند داشت.

او ادامه داد: مجبوریم در جنین فضایی بازی کنیم. لخویا در پنج سال اخیر سه بار قهرمان شده و استاندارترین و مستمرترین کار را داشته است. همه تیم‌های قهرمان خوب هستند. گروه سختی داشتیم و الان هم با بهترین تیم بازی داریم.

برانکو افزود: بازیکن کره‌ای لخویا بهترین بازیکن لیگ قطر شد و بهترین مدافع را دارد. (اشاره به چیکو فلورس) بیش از این نمی‌خواهم به حریف اشاره کنم. همین که لخویا قهرمان قطر شده قدرتش را نشان می‌دهد.

او ادامه داد: از حریف ترسی نداریم اما به آن احترام می‌گذاریم. به طور ویژه به بازیکنان نگفته‌ام که حریفمان چنین و چنان است چون همه می‌دانیم که بازی محکم و سختی در پیش داریم. لخویا نسبت به الریان بازی محکم‌تری انجام می‌دهد.

برانکو افزود: این بازی نیمه اول است و انتظار داریم که برنده شویم و به بازی برگشت برویم. به جز کمال، سایر بازیکنان ما آماده هستند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه گفت: لخویا تیم خیلی خوبی است و قاطعانه قهرمان قطر شده و صعودش به آسیا هم مقتدرانه بوده است. مثل همه حریفان به لخویا هم احترام می‌گذاریم. لیگ قهرمانان آسیا جایگاه بالاتری نسبت به لیگ داخلی دارد اما به بازیکنانم اطمینان دارم. هیچ تیمی بهتر از ما نیست.

او ادامه داد: بازی سخت است اما هیچ دلیلی برای ترسیدن نداریم. اعتماد به نفس خود را از دست نمی‌دهیم.

مهدی برای این به نشست آمد که در حال حاضر آقای گل لیگ قهرمانان است. انتظارم این است که در این تقابل، مهدی برنده شود اما حریف، بازیکنان خوبی دارد و من دوست ندارم اسم تک تک آنها را بیاورم و از ایشان تعریف کنم. با الهلال و الوحده و الریان بازی کردیم که هر کدام افتخارات زیادی دارد.

برانکو درباره تاثیر غیبت هواداران هم گفت: جای آنها واقعا خالی است. در طول فصل آنها یار دوازمدهم بودند و در روزهایی که خوب بازی نکردیم، ما را دور نینداختند و درسطح بالایی از ما حمایت کردند و کمک حال ما بودند. برای ما غیبت هواداران فقدان بزرگی است اما کاری نمی‌توانیم بکنیم.

در ادامه خبرنگاری از برانکو درباره صحبت‌های منصوریان در نشست خبری دیروز درباره محرومیت هواداران پرسپولیس پرسید و گفت: خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم که  نگران غیبت هواداران ما است و احتمال می‌دهم امشب از نگرانی خوابش نبرد. ما برای استقلال، امروز آروزی موفقیت می‌کنیم. ما و استقلال معرف ایران هستیم و من و بازیکنانم امروز استقلال را تشویق می‌کنیم.

در ادامه خبرنگاری درباره شایعه مشورت دادن برانکو به سرمربی العین پرسید. برانکو جواب داد: آنها هم‌وطن من هستند و زمانی شاگردم بوده‌اند. با این حال من حتی آنها را ندیدم و حتی سر تمرین‌شان هم نرفتم. باید بگویم که با مامیچ و برادرش ارتباط خوبی هم ندارم.

سرمربی پرسپولیس همچنین گفت: یادم رفت که بگویم العربی مهاجم لخویا بهترین گلزن تیمش است و فکر کنم مصدوم است. ادگار و یک بازیکن از امارات آمده‌اند که احتمالا به جای العربی بازی می‌کنند. واقفیم که حریف ما قدرتمند است اما به تیم خودم کاملا اطمینان دارم.

او افزود: دفاع تیم ما فقط به خط دفاعی محدود نمی‌شود. اولین خط دفاعی ما مهدی طارمی و مهاجمان دیگر هستند. باید وظایف خود را به خوبی انجام دهیم و به پیروزی برسیم.

در ادامه خبرنگاری به تقابل طارمی با دروازه‌بان لخویا اشاره کرد. برانکو گفت: مهدی برای این به نشست آمد که در حال حاضر آقای گل لیگ قهرمانان است. انتظارم این است که در این تقابل، مهدی برنده شود اما حریف، بازیکنان خوبی دارد و من دوست ندارم اسم تک تک آنها را بیاورم و از ایشان تعریف کنم. با الهلال و الوحده و الریان بازی کردیم که هر کدام افتخارات زیادی دارد.

برانکو هم در پایان صحبت‌های خود گفت: ناراحتیم که هواداران را در ورزشگاه نخواهیم داشت اما مطمئن هستم که بازیکنانم جای خالی آنها را در زمین جبران می‌کنند و هواداران هم در خانه ما را دعا خواهند کرد

منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .