تبیان، دستیار زندگی
مساجد جنوب شهر در آستانه ماه مبارک رمضان برای میزبانی از مهمانان ماه مبارک رمضان غبارروبی و آماده سازی می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

غبارروبی مساجد برای میزبانی از مهمانان ضیافت الهی

مساجد جنوب شهر در آستانه ماه مبارک رمضان برای میزبانی از مهمانان ماه مبارک رمضان غبارروبی و آماده سازی می شود.

پیشخوان خبر تبیان
ماه رمضان

به گزارش تبیان به نقل از  ایسنا، حمید بهرامی معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه گفت: این برنامه همزمان با دهه تکریم مساجد در 50 مسجد منطقه 19 آغاز شده و به صورت شستشوی فرش و نمای بیرونی مساجد و آماده سازی محیطی فضای این اماکن مذهبی برای ورود به ماه مبارک رمضان صورت می گیرد.

به گفته وی طی برنامه‌ای نیز یک مسجد منتخب سطح منطقه با حضور شهردار منطقه و مسئولین شهری غبار روبی و نظافت خواهد شد.

بهرامی ادامه داد: به منظور رفع نواقص تجهیزات مساجد ضمن بازبینی از مساجد منطقه، نواقصی همچون وضعیت شیرآلات، سیم کشی، سیستم صوتی و تجیهزات داخلی آنها رفع شده و این برنامه تا آغاز ماه مبارک نیز ادامه دارد.

وی در بخش دیگری از برپایی نمایشگاه شمیم وحی به مناسبت ماه مبارک خبر داد و گفت: این نمایشگاه امسال در باغ موزه دفاع مقدس به منظور رفع نیازهای خانه های قرآن و عترت برگزار می شود و در همین راستا نیاز است مسئولین این خانه ها برای بازدید از این تجهیزات به باغ موزه بروند و با در دست داشتن بن هایی که در اختیار آنها قرار داده می شود، وسایل مورد نیاز این خانه ها را تهیه کنند.

بر اساس گزارش سایت تهران سما، بهرامی تصریح کرد: طی ایام ماه مبارک رمضان برنامه تجلیل از خادمین و فعالان قرآنی نیز در نظر گرفته شده است که در سراهای محلات سطح منطقه برگزار می شود.


منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .