وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: برای تبدیل شدن محور قدیم پلدختر به جاذبه گردشگری نیازمند تامین اعتبار هستیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

محور قدیم پلدختر جاذبه گردشگری می‌شود؟

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: برای تبدیل شدن محور قدیم پلدختر به جاذبه گردشگری نیازمند تأمین اعتبار هستیم.

پیشخوان خبر تبیان

غلامرضا سلیمانی

به گزارش تبیان به نقل از ایسنا، غلامرضا سلیمانی اظهار کرد: لرستان با آب و هوایی چهار فصل یکی از استان‌های بی‌نظیر کشور در بحث جایگاه آثار باستانی و تاریخی است که به فراوانی این آثار در آن یافت می‌شود .

وی ادامه داد: در همین راستا قرار است محور قدیم پلدختر و شهرستان ازنا به عنوان جاذبه‌های گردشگری معرفی شوند که تا این لحظه پروژه ازنا عقد قرارداد شده و مشاور در حال بررسی آن برای امکان‌سنجی محیط است.

سلیمانی اضافه کرد: همچنین جاده دسترسی، شناسایی مسیرهای فرعی و اصلی، جاذبه‌ها، مدیریت منطقه، رفع موانع، شناسایی زیرساخت‌ها، رفع کمبودها و فرصت‌ها و تهدیدهای آن در دست بررسی هستند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان با اشاره به محور قدیم پلدختر گفت: مدیریت ارشد استان تأکید ویژه‌ای روی معرفی این محور به عنوان مسیر گردشگری دارد که این جاده در صورت تأمین اعتبار، عقد قرارداد خواهد شد .

وی خاطرنشان کرد: با احداث آزادراه خرم‌زال عمدتاً مشاغل خدماتی محور قدیم پلدختر از بین رفتند که با تعریف این محور قصد احیای آنها و رونق منطقه را داریم .

سلیمانی افزود: تحقق این موضوع در گرو تأمین اعتبار و تعامل بین سایر دستگاه‌های اجرایی است که امیدواریم هر چه سریع‌تر به وقوع بپیوندد.


منبع: ایسنا

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین