تبیان، دستیار زندگی
نمایش «چل گیس » به نویسندگی و کارگردانی حسین جمالی از دوم خرداد در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر صحنه می رود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

«چل گیس» به تئاتر شهر می رود

نمایش «چل گیس» به نویسندگی و کارگردانی حسین جمالی از دوم خرداد در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود.

پیشخوان خبر تبیان

چل گیس

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، نمایش «چل گیس» به نویسندگی و کارگردانی حسین جمالی بر اساس ایده ای از علی و هدایت هاشمی از دوم خرداد در تالار چهارسوی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود. حمید پورآذری نیز طراحی صحنه این نمایش را عهده دار است.

از بازیگران این اثر می توان به بهناز نادری، فربد فرهنگ، وحید نفر، مسیح کاظمی، یلدا عباسی، مجید رحمتی و آرش غلام آزاد اشاره کرد. «چل گیس» روایتی موزیکال از یکی از داستان های مادربزرگان که ما آن را با نام «حسن کچل» می شناسیم مورد توجه قرار گرفته و با یادمانه های کودکی ما هم آمیخته شده است.

از دیگر عوامل این اثر می توان به عقیل تقی زاده (مدیرتولید و برنامه ریز)، اشکان شهروزی (دستیار کارگردان)، محمدزمان وفاجویی (مدیر و مشاور اجرا)، مایکل تیوا (آهنگساز و تنظیم کننده)، پگاه ترکی (طراح لباس)، پژواک سراج (طراح پوستر)، شاهین رحمانعلی (طراح نور)، بهمن صنیعی (طراح گریم)، مهراد ابوالقاسمی (طراح صدا و فضا سازی)، امین همیالی (نوازنده گیتار)، مایکل تیوا (نوازنده فلوت و سنتی سایزر)، علی المعی (نوازنده سازهای کوبه ای و افکت ها)، سارا حدادی (مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی)، امیر قالیچی ها (مدیر تبلیغات مجازی)، گوانمهر اسماعیل پور (مشاور نمایشنامه)، فرشید ایوبی نژاد (عکاس)، غزل زارعی (دستیار لباس) و آرش پاشایی (ساخت دکور ) اشاره کرد.


منبع: خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .