تبیان، دستیار زندگی
تولیدات صدا و سیما موفق به حضور در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم شوالیه طلایی روسیه شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آثار صدا و سیما به جشنواره شوالیه طلایی روسیه رفت

تولیدات صدا وسیما موفق به حضور در بیست و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌ شوالیه طلایی روسیه شد.

پیشخوان خبر تبیان

جشنواره شوالیه طلایی

به گزارش تبیان به نقل از خبرگزاری مهر، از میان آثار ارسالی واحد جشنواره های بین المللی اداره کل امور بین الملل به جشنواره شوالیه طلایی، ۶ اثر «بلوگا»، «پل»، «راه بی عبور»، «تصمیم من»، «چمروک» و «در پناه بلوط» به بخش نهایی این جشنواره راه یافتند.

مستند «چَمروک» به تهیه کنندگی و کارگردانی یاسین خوش آمد زهی، آداب و رسوم مردم بلوچستان در ماه مبارک رمضان را به تصویر می کشد.

تله فیلم «بلوگا» به کارگردانی مهدی جعفری و تهیه کنندگی احمد زالی از تولیدات معاونت سیما، حکایت صیادانی است که زندگی سخت و پرفراز و نشیبی دارند.

مستند «راه بی عبور» به تصویربرداری، تهیه کنندگی و کارگردانی محمد رضا حافظی، تلاش های صادقانه و بی توقع یک معلم برای فراهم آوردن امکانات تحصیلی عشایر را به تصویر کشیده است.

مستند «راه بی عبور» به تصویربرداری، تهیه کنندگی و کارگردانی محمد رضا حافظی، تلاش های صادقانه و بی توقع یک معلم برای فراهم آوردن امکانات تحصیلی عشایر را به تصویر کشیده است.

مستند «در پناه بلوط» با هدف معرفی سنجاب ایرانی و نشان دادن همزیستی آن و درخت بلوط به تهیه کنندگی صدیقه خدایی و مهدی نورمحمدی تولید صدا وسیمای مرکز ایلام است.

مستند «پل» به تهیه کنندگی امیرحسین نوروزی، تولید شبکه افق، روایتگر عجیب ترین تجربه زندگی میان مرگ و زندگی در کشور عراق و در مقابل دشمنی به نام داعش است.

برنامه تلویزیونی «تصمیم من» تولید شبکه یک سیما و به تهیه کنندگی مهناز آذین با نویسندگی و کارگردانی احسان عبدی پور، درباره یک کودک ۸ ساله بنام آرش است که به دلیل نداشتن اعتماد بنفس در مدرسه مورد آزار و باج خواهی یکی از همکلاسی هایش قرار می گیرد.

جشنواره شوالیه طلایی امسال با شعار «آرمان‌های اخلاقی، ارتقای روح بشراست» ازتاریخ ۲۲ الی ۳۱ می ۲۰۱۷ برابر با ۱ لغایت ۱۰ خرداد ماه در سواستوپول روسیه برگزار می شود.
منبع: خبرگزاری مهر

این مطلب صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر شده و محتوای آن لزوما مورد تایید تبیان نیست .